gebe
  1. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

slm uzun bir aradan sonra

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gülsen tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler uzun zamandır yoktum aranızda havalar soğudu ya benimde neşem kaçtı hastaydım biraz yine faranjitim yatırdı beni yataklara .neyse ki çabuk toparladım.

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Gecmis olsun ...

Tekrardan aramiza hosgeldiniz :)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun hg

slm uzun bir aradan sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  2. uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben Uzun bir yol var aramızda Bir ucunda sen, bir ucunda ben Bir ateş yanar bağrımıza Ateşi sen, külü ben Ümit ışığı parlar gönlümüzde Ağlatan sen, ağlayan ben Hasretlik şarkıları söylenir hergün Söyleten sen, söyleyen ben Aşkımız dile geliyor mektubla Kağıdı sen, kalemi ben Beklerim hergün kavuşmamızı Ümitle sen,...
  3. Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

BİR SÜRE YUNANİSTAN'DA YAŞAYAN TUĞÇE KAZAZ, UZUN BİR ARADAN SONRA İLK KEZ BİR TELEVİZYON PROGRAMINA ÇIKTI. Mankenliğin yanı sıra 'Kampüsistan' isimli dizide rol alarak oyunculuğa adım atan Tuğçe Kazaz, 'Çin Geçidi' isimli korku filmiyle yakında sinemaseverlerin karşısına çıkacak. CNNTÜRK'te Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Nası Yani?' programına konuk olan Kazaz, 3,5-4 yıl sonra...
  4. Uzun aradan sonra bi merhaba :)

Uzun aradan sonra bi merhaba :)

Merhaba arkadaslar. uzun zamandır girmiyordum. Hayırlı ramazanlar dilerim İyi günler :)
  5. Nilüfer 11 Aylık Bir Aradan Sonra Sahnelerde !

Nilüfer 11 Aylık Bir Aradan Sonra Sahnelerde !

nilüfer konser nilüfer haberleri Türk pop müzik dünyasının tartışmasız en güçle seslerinden biri olan Nilüfer bildiğiniz gibi kanser hastalığıyla mücadele ediyordu. Şu anda sağlığı gayet iyi olan Nilüfer 11 ay aradan sonra konsere çıkmaya hazırlanıyor. İşte Nilüfer haberleri, haberin detayları... Geçen yıl son konserine 15 Ekim’de Beyoğlu Jolly Joker’da çıkan ardından meme kanserine...

Sayfayı Paylaş