gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şöyle komik bir fıkra yazsanız :D

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkes bir şey soruyor ama ben birşey isteyeceğim.Şöyle komik bir fıkra yazsanız da gülsek hep beraber :D:D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hemen yazalım :D:D
    Adamın biri otobüs yolculuğu sırasında mola yerinde inerek tuvalete gitmiş. Tam boş bir tuvalet bulup içeri girmişken, yan tuvalletten bir ses gelmiş:
    - Merhaba! Adam bu sesi duyunca önce ne yapacağını şaşırıp, sonra gayri ihtiyari Merhaba demek zorunda kalmış. Hemen ardından aynı ses :
    - Nasılsın? demiş. Adam yine şaşırarak sohbeti devam ettirmiş.
    - iyiyim teşekkürler sen nasılsın? Yan tuvalletten cevap gelmiş :
    - Ne yapıyorsun? bu soruyu duyan adam, soruyu soranın o an ne yaptığını tahmin edeceğini düşünerek konuya dağıtmak için :
    - Antalya’ dan izmir’ e gidiyorum demiş. Siz? Yan kabinden gelen ses, sinirli bir tonla :
    - Sevgilim şimdi telefonu kapatmak zorundayım. Yan tuvalette bir adam var, sana sorduğum soruları cevaplıyor. manyak mıdır nedir !..

şöyle komik bir fıkra yazsanız :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fıkra :)

bir fıkra :)

Doktor telefonda yakaladigi hastasina: - Tahliller belli oldu, demis, sana bir kotu, bir daha kotu haberim var. - Nedir kotu haber? - Maalesef 1 gunluk omrunuz kaldi. - Peki daha kotu haber nedir? - Size 24 saattir ulasmaya calisiyorum, anca buldum...
  2. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

Komik Nasrettin Hoca Fıkraları

nasrettin hoca fıkraları kısa nasrettin hoca fıkraları komik Onun masalları ve fıkralarıyla büyüdük, kimi zaman okulda öğretmenimiz anlattı, kimi zaman babamız ya da annemiz. Hep ona hayran kaldık, göle maya çaldı, kazanı doğurttu efsane Nasrettin hoca fıkralarıyla şimdide bizi kendine hayran bırakıyor Melek'lerim. Komik Nasrettin Hoca Fıkraları Adam Olmak Bir gün Hoca'nın bulunduğu...
  3. En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar

En Komik Fıkralar En Komik Fıkralar kısa en komik fıkralar temel Bende size biraz komik fıkralar sunmak istedim hep siz bana bilgi veriyorsunuz tşk etmek için bende sizi eğlendirmek istedim melekler:) evin reisi adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara -evin reisi erkektir adli kitap var mi? diye sorar. tezgahtar cevap verir -malesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz. :))...
  4. Komik Öğrenci Fıkraları

Komik Öğrenci Fıkraları

Komik Öğrenci Fıkraları istiyorum sizden ama lütfen komik olsun eğlendirsin güldürsünü :)
  5. çok komik fıkralar

çok komik fıkralar

çok komik fıkralar istiyorum sizden kızlar bana çok komik fıkralar yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş