gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

söyle!...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

2. SU PERİSİ

SU PERİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: söyle!...
    teşekkürler süper bir şiir

söyle!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söyle Kimsin

Söyle Kimsin

Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Sen bir rüya bir resimsin Bir heyecan bir isimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Hep kalbimde yaşıyorsun Söyle kimsin, söyle kimsin Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Bir misafir her gün gelen Ben ağlarken gülümseyen Sanki benimle bir beden Söyle kimsin, söyle kimsin Sanki benimle bir beden Söyle kimsin,...
  2. Kargo - Söyle

Kargo - Söyle

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok Söze temas yok, gece içinde gündüz yok O zaman kendi kendinle kalırsın İçindeki hayvanla tanışırsın O zaman yalnızlığı anlarsın İçindeki süpheyle yarışırsın Söyle, söyle söyle ah söyle söyle yalnız kalırmıydın yine? Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok Dine inancın...
  3. Teneke - Söyle

Teneke - Söyle

derindeyim çok derindeyim.. çok karanlık bu ben miyim_? tutun beni soğuk nefesteyim.. söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle düşmemek için hiç atladın mı söyle_? Ben kaybettim bile kendimi yaşayamadım zaten beni ben istedim olan her şeyi söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle_? düşmemek için hiç atladın mı söyle_? söyle sen de söyle hiç yenildin mi böyle_? Acılar biter diye sen bittin mi...

Sayfayı Paylaş