Söz mendili ve Tepsisi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Well-Known Member

söz mendili söz tepsisi mendili modelleri örnekleri mendilleri
    Sözde kızı verdik anlamına gelen söz mendili ve tepsisi buda melişler:)
    Beni verirken annem böyle bir tepsi yaptık süsledik püsledik bizde ama karşı taraf anlamadı o ayrı :D sonundan anlattık bizde anlamadıks eni verdilermi vermediler mi dediler çok güldük ama sonra herşeye ragmen süper bir şeydi..
    [​IMG] bohcası

[​IMG] gül söz mendili
    [​IMG] söz mendili

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* New Member

Ne güzel ya keşke tekrar evlensem :(

3. PaSikA

PaSikA New Member

İlk defa duydum ben söz tepsisini ama aklımda olsun belki lazım olur :D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Well-Known Member

Kız ıstenir o akşam yada bir sonraki gelmelerinde kız verilir sonra kız verıldı anlamında söz mendili verilir böyle süslenir püslenir aslında cok değişik ve güzel... bilmeyenlerede süpriz oluyor ya o bambaşka güzellik oluyor işte:)

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Well-Known Member

söz mendili ilk defa duydum ama güzelmiş şaşırtmak için yapıla bilir unutmuyum bu fikri ilerde lazım olur :D:D

Söz mendili ve Tepsisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Söz ve Nişan

sözlenme mesajları nişanda ikram nişan ikramları söz ikramları nişan töreni için mekan [I]Evlenmeye karar verdiniz. İlk tebrik bizden... Şimdi, ailelerinizi de tanıştırdıktan sonra, evlilik öncesi gerçekleştirilen söz kesme ve nişan törenleri sizi bekliyor. [B][U]Söz Kesme[/U][/B] Bazı çiftler evlilikleri iki aile tarafından da onaylanınca söz yüzüğü takmayı tercih ediyorlar. Bunun içinde...
  2. Tohum ve söz

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]İlmin başı güzel dinlemedir. Sonra anlama, sonra hıfzetme, sonra onunla amel etme ve sonra da onu yayma gelir. Hikmetli söz söyleyenlerden bir zat şu darb-ı meseli aktarır bize: Tohum eken, tohumunu getirir ve ondan bir avuç alıp saçar. O tohumun bir kısmı yol üstüne düşer, onu hemen kuşlar kapışırlar. Bir kısmı, üzerinde çok az toprak bulunan bir kayanın...
  3. söz ve nişan havluları

nişan havluları nişan havlusu modelleri söz havlusu modelleri söz örnekleri çiçeği [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=magenta]Meleklerim söz ve nişanınızda kullanabileceğiniz harika havlu modelleri herşeyiyle güzel gerçekten eksiğiniz olmasın bu havluları unutmayın meleklerim :):)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]...
  4. Söz Çiçeği ve Önemi

söz çiçeği [LEFT][I][B][FONT=Arial][SIZE=1]söz çiçeği, söz çiçeği alırken dikkat edilmesi gerekenler, söz çiçeği nedir, söz çiçeğinin önemi, söz çiçeği neden alınmalıdır[/SIZE][/FONT][/B][/I][/LEFT] [CENTER][I][B]Söz çiçeği kız isteme töreninin önemli unsurlarından biridir. O yüzden melekler çiçek seçiminde dikkatli olmak gerekir. [/B][/I]...
  5. Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

[B]nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı[/B] Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne...

Sayfayı Paylaş