Söz mendili ve Tepsisi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Kayıt: 14 Haziran 2009

söz mendili söz tepsisi mendili modelleri örnekleri mendilleri
    Sözde kızı verdik anlamına gelen söz mendili ve tepsisi buda melişler:)
    Beni verirken annem böyle bir tepsi yaptık süsledik püsledik bizde ama karşı taraf anlamadı o ayrı :D sonundan anlattık bizde anlamadıks eni verdilermi vermediler mi dediler çok güldük ama sonra herşeye ragmen süper bir şeydi..
    [​IMG] bohcası

[​IMG] gül söz mendili
    [​IMG] söz mendili

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Kayıt: 19 Nisan 2010

Ne güzel ya keşke tekrar evlensem :(
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Kayıt: 28 Kasım 2007

İlk defa duydum ben söz tepsisini ama aklımda olsun belki lazım olur :D:D
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Kayıt: 14 Haziran 2009

Kız ıstenir o akşam yada bir sonraki gelmelerinde kız verilir sonra kız verıldı anlamında söz mendili verilir böyle süslenir püslenir aslında cok değişik ve güzel... bilmeyenlerede süpriz oluyor ya o bambaşka güzellik oluyor işte:)
  5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Kayıt: 8 Eylül 2009

söz mendili ilk defa duydum ama güzelmiş şaşırtmak için yapıla bilir unutmuyum bu fikri ilerde lazım olur :D:D
  6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Kayıt: 27 Ocak 2009

Çok güzeller kız :D
Söz mendili ve Tepsisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eflatun Mendil

Anadolunun bir köyünde, eski zamanlarda birbirini çok seven gizli gizli buluşan iki genç varmış. Evlenmeleri için hiçbir engel yokmuş aslında. Aileleri iyi anlaşırlarmış ama haberi yokmuş kimsenin daha. En yakın zamanda Mustafa ailesine açılacak ve Hatice'yi istemeye gideceklermiş. Karşılaştıklarında bakışırlar beraberken evlilik hayelleri kurarlar gece gündüz birbirlerini düşünürlermiş....
  2. eflatun mendil

Anadolunun bir köyünde, eski zamanlarda birbirini çok seven gizli gizli buluşan iki genç varmış. Evlenmeleri için hiçbir engel yokmuş aslında. Aileleri iyi anlaşırlarmış ama haberi yokmuş kimsenin daha. En yakın zamanda Mustafa ailesine açılacak ve Hatice'yi istemeye gideceklermiş. Karşılaştıklarında bakışırlar beraberken evlilik hayelleri kurarlar gece gündüz birbirlerini düşünürlermiş....
  3. Mendil

Eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci rüya tabircisine delalet eder.Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa işarettir. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa yorumlanır. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Rüyada mendil görmek, arkadasa veya zevceye isarettir. EGer mendil...
  4. Değişik çay tepsisi modelleri

çay tepsi modelleri çay tapsisi modelleri, çeşitleri burada arkadaşlar. Yepyeni ve çok şık çay tepsisi modelleri, sizlerin beğenisine amadedir Melek'lerim:) Eminiz ki çok beğeneceksiniz :)
  5. Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne sunulur....

Sayfayı Paylaş