Söz mendili ve Tepsisi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

söz mendili söz tepsisi mendili modelleri örnekleri mendilleri
    Sözde kızı verdik anlamına gelen söz mendili ve tepsisi buda melişler:)
    Beni verirken annem böyle bir tepsi yaptık süsledik püsledik bizde ama karşı taraf anlamadı o ayrı :D sonundan anlattık bizde anlamadıks eni verdilermi vermediler mi dediler çok güldük ama sonra herşeye ragmen süper bir şeydi..
    [​IMG] bohcası

[​IMG] gül söz mendili
    [​IMG] söz mendili

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

Ne güzel ya keşke tekrar evlensem :(

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

İlk defa duydum ben söz tepsisini ama aklımda olsun belki lazım olur :D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Kız ıstenir o akşam yada bir sonraki gelmelerinde kız verilir sonra kız verıldı anlamında söz mendili verilir böyle süslenir püslenir aslında cok değişik ve güzel... bilmeyenlerede süpriz oluyor ya o bambaşka güzellik oluyor işte:)

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye

söz mendili ilk defa duydum ama güzelmiş şaşırtmak için yapıla bilir unutmuyum bu fikri ilerde lazım olur :D:D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye

Çok güzeller kız :D

Söz mendili ve Tepsisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Değişik çay tepsisi modelleri

çay tepsi modelleri çay tapsisi modelleri, çeşitleri burada arkadaşlar. Yepyeni ve çok şık çay tepsisi modelleri, sizlerin beğenisine amadedir Melek'lerim:) Eminiz ki çok beğeneceksiniz :)
  2. Kına Tepsisi Modelleri Fiyatları 2012

kına tepsisi kına tepsisi fiyatları Eskiden beri gelen göreneklerimizden kına gecelerinin tadı bir farklıdır melekler :) Gelin olacak kıza, düğünden bir gün önce kadınlar arasında yapılan sazlı sözlü bir eğlenceyle kına yakılır. Başına örtülen kırmızı bir örtüyle ortaya oturtulur ve bakır kına tepsisinde kına getirilip, kızın başının üstünde çevrilen kına geline ve kızın çevresinde türküler...
  3. Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri ve Tasarımları

nişan tepsisi örnekleri, nişan tepsileri, sez ve nişan tepsileri, nişan tepsisi süsleme, nişan tepsisi yapımı, nişan tepsisi yapılışı Evlilik öncesi çiftlerin işi resmiyete dökmek amacı ile aile arasın da yada tercih edilen bir mekanda davetliler eşliğinde yapılan söz ve nişan merasimi esnasın da yüzükler takılır. Yüzükler takılacağı sırada bir tepsi ile yüzüğü takacak aile büyüğüne sunulur....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. söz mendili nasıl yapılır

,
  2. söz mendili nasıl verilir

,
  3. söz mendili tepsisi örnekleri

,
  4. söz mendili,
  5. söz mendili kime verilir,
  6. söz mend ili,
  7. son moda söz mendilleri