gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Spor Salonu Seçmenin İncelikler

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Spor yapmak hem sağlığımız hemde fiziğimiz için çok önemlidir bunu hepimiz biliyoruz...Ben evde spor yapamıyorum bir spor salonunda hoca eşliğinde spor yapmak gerek ama gideceğim spor salonunu nasıl ve neye göre seçmeliyim diyorsanız buyrun kızlar :tik:

Spor salonunun işinize veya evinize yakın olması zaman ayırmanız ve ‘üşenmemeniz’ açısından çok önemlidir. Dolayısıyla ilk bakacağınız özellik salonun konumu olmalı.

Açık olduğu saatler
    Özellikle hem çalışıp hem spor yapmaya vakit ayırmak isteyenler için spor salonunun açık olduğu saatler çok önemlidir. Bu saatlerin size uyup uymadığına dikkat edin!

Elemanlar
    Spor salonundaki elemanlara da dikkat! Eğitimli, tecrübeli, yardımsever ve her an ulaşılabilir eğitmenlerle spor yapmanız sizin için çok önemli olacak.

Aletler
    Aletlerin adedi de diğer önemli konulardandır. Kalabalık olduğunda sıra beklemek istemiyorsanız koşu bandı, vs aletlerin adedine bakın. Ayrıca bu aletlerin temiz ve yeni olmalarına da özen gösterin.

Genel bakım
    Spor salonunun temiz, aydınlatılmış, ferah ve havalandırmalı olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Bu 4 konu orada konforlu bir şekilde spor yapmanız için çok önemli!

Sınıflar
    Pilates, yoga, aerobik gibi stüdyo derslerini alabileceğiniz sınıfın hem büyüklüğü ve temizliği; hem de sınıftaki diğer insanlar motivasyon açısından oldukça önemli. Bu yüzden sınıflara bir göz atın deriz.

Ücret
    Tabii ki en önemli konulardan bir diğeri; ücret… Sabırlı olun; avantajlı olan yeri bulmak ve doğru seçimi yapmak adına birçok yer gezin.

Spor Salonu Seçmenin İncelikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spor salonu yerine dans salonu

spor salonu yerine dans salonu

pop dans hareketleri müzikli spor hareketleri dans salonları müzikli spor pop müzik Dans salonlarına gitmek şimdilerde spor salonlarına gitmek kadar moda. Terapi almışçasına dinginlik sağlayan, insanı spordaki gibi formda tutan dans, ünlülerin de tercihi. Koşu bandı sıkıcı geliyor Şarkıcı İzel Benim dansla tanışma hikayem okul yıllarına uzanıyor. O dönemde halk oyunları oynuyordum. Halk...
  2. Spor Yapmanın İncelikleri

Spor Yapmanın İncelikleri

spor yapmanın incelikleri Spor yaparak incelmenin sürekli zinde kalmanın sırları... Asla geç değildir! Her yaşta insan egzersiz yapmanın faydalarını görür. Bu nedenle forma girmek için kendinizi asla çok yaşlı (veya çok genç!) olarak değerlendirmeyin. Spora geç başlayanlar, yıllar boyu hareketsiz yaşamanın ardından biraz zorlanabilirler. Ama mantıklı bir düzene girdikten sonra önlerindeki...
  3. Bebek Kıyafeti Seçmenin İncelikleri

Bebek Kıyafeti Seçmenin İncelikleri

Yeni doğacak bebişinize kıyafet alırken nelere dikkat etmeli hangi giysileri almalıyız buyrun cevabı melekler :tik: Bebek kıyafeti nasıl seçilir? Bebeklerinizin giysilerini seçerken dikkat edeceklerimiz, ne kadar giysi almamız gerektiği, giysileri nasıl temizleyeceğimiz gibi konular anne adayları için oldukça önemli detaylardır. Bu konudaki sorularımızın yanıtlarını genelde...
  4. 2012 Londra Olimpiyatları Salon Bisikleti Sporu Hakkında Çeşitli Bilgiler

2012 Londra Olimpiyatları Salon Bisikleti Sporu Hakkında Çeşitli Bilgiler

Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Hakkında Bilgi Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Tarihcesi Londra 2012 Olimpiyatları Bisiklet - Salon Hakkında Geniş Bilgi Sevgili melekler, Türkler, Olimpiyatlar’a resmen 1908 Oyunları’nda katıldı. Modern Olimpiyat Oyunları’nın babası Baron Pierre de Coubertin’in 1907 yılında İstanbul’u ziyareti sırasında ona tercümanlık yapan şu anda...
  5. kadınlara özel spor salonu hakkında

kadınlara özel spor salonu hakkında

selam melekler.. uzun zamandır yoktum ama bu aralar buradayım.. danışmak istediğim birşey var.. sizin fikirlerinize göre kendimi yönlendireceğim... firma adı verebilirmiyim bilmiyorum ama sistemi anlatırsam hatuncuklarım anlarlar.. 30dk istasyon sistemi ile bayanlara özel spor yapabildiğin bi spor merkezi var. bilenler anlamıştır. sormak istediğim memnun olanlar varmı? kilo verme durumunuz...

Sayfayı Paylaş