gebe
  1. damla82

damla82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sporcularda Kilo Alma

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında damla82 tarafından paylaşıldı.

PROGAINER son bilimsel araştırmalar ışığında, yağlanmadan kas kütlesi olarak kilo almak için formüle edilmiştir. Bu karışım uzun süreli enerji sağlayarak sporcuya daha ağır ve daha uzun süreli antrenman yapabilme imkanı sağlamaya yardımcı olur. Protein olarak, insanlar için en faydalı ve biyolojik değeri en yüksek protein olan, ultrafiltre edilmiş whey proteini ve GDO'suz soya proteini kullanılmıştır. Whey proteini, protein sentezini, büyümeyi ve kas yapılanmasını sağlayan, BCAA’lar ve glutamin açısından zengin komple amino asit profiline sahip en etkili proteindir.

kas gelişimi ve enerji için Creatine ve vücutta amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, kas dokularının tamirinde ve kasların katabolizmaya karşı korunmasında yardımcı olan Glutamin içerir. PROGAINER formülüne, vücudun çeşitli fonksiyonları doğru yerine getirebilmesi için B vitaminleri, C vitamini, Folik asit, Kalsiyum ve çinko ilave edilmiştir.Progainer

Sporcularda Kilo Alma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kilo almalarının sebebleri

Kadınların kabusu kilo meselesinin, aslında diyet ya da spordan çok bir başka etkene bağlı olduğu ortaya çıktı. Meğer kadının kilo alması ya da kaybetmesi en çok eşi ya da sevgilisiyle ilişkisine bağlıymış. Onca diyet, onca spor denemesi... Meğer hepsinden önemli bir başka faktör varmış... Vatan'ın haberine göre; İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da...
  2. Kilo almanın gizli nedenleri

Kilo almanın gizli nedenleri

Düzenli fiziksel egzersiz ve kalorilerin kontrol edildiği sağlıklı bir diyete rağmen kilo aldığınızı görüp tartıya çıktığınızda hayrete düşüyorsanız bunu nasıl açıklarız? Kızartmalar, büyük porsiyonlar, cazip tatlılar, alkol ve şekerli içeceklerin kilo aldırmasında şaşırtıcı bir durum yoktur. Ya da fiziksel aktiviteyle harcadığımızdan, daha fazla kalori alıyorsak şişmanlamak garip bir şey...
  3. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  4. İbrahim Saraçoğlu kilo alma

İbrahim Saraçoğlu kilo alma

ibrahim saraçoğlu kilo, ibrahim saraçoğlu kilo alma, ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü, ibrahim saraçoğlu kilo alma yöntemleri, ibrahim saraçoğlu kilo almanın yolları, ibrahim saraçoğlu kilo almak, ibrahim saraçoğlu kilo almak için, bitkisel kilo alma yolları, kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, nasıl kilo alabilirim, kilo almak istiyorum Her ne kadar zayıflamak isteyenler çoğunlukta...
  5. çörek otuyla kilo alma

çörek otuyla kilo alma

çörek otuyla kilo alınır mı kilo alma nasıl olur :S Arkadaşlar kilo almak istiyorum ne yapma lazım acaba :S Lütfen yardım edin bana

Sayfayı Paylaş