ßeLeN'in Takıları

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
ßeLeN'in Takıları
Bunlar takılarımın içinde en sevdiğim parçalar tabi iki parça takım var bunlardan daha çok seviyorum fakat onları yarışmaya sakladım:):)

kolyemm-2a4.jpg

takim 2-ef.jpg

kolyem-39a.jpg

takim1-202.jpg

takim-170.jpg

Unutmadan :)

Ayy benim kardeşiliğimin inciklerine boncuklarında bakın:kiss:

Çok güzeller canım hele o renkli incilerin harikaymış... Siyah elbisenle beyaz inci takın harika olur yada en baştaki kolyeler ya da yada şey şeyy :D:D olmaz onlar... yok yok hiç yakışmaz... onlar bana çok yakışır hahaha :D:D

Güle güle tak, güle güle kullan balım :kiss:

hepside çok güzel canım en baştaki ne güzel parlıyo incilerinde bir harika küperli bile her renk bulmuşun iyi günlerde kullan canım

Canlarım benim teşekkür ederim takılarımın çoğu Avon modelellerinden küpelerin bzıları benim icadım bazıları ise taa lise dönemlerimden kalma aslında cok takılarım var ben tam bir takı ve kıyafet manyagıyım ama bunlar şık duruyor dıye bunları paylaştım kaln diğer parçalar yarışma için..

Şulem begendiğin varsa yollim bebeim sana :D Senden kıymetli mi :D

Sağol kardeşliğim =)) düşünmen yeterli... dün akşam gezerken senin şu komşu fırının önünden geçtim ve aklıma hemen sen geldin =))

Hepsi birbirinden zarif ve şıktı :) iyi günlerde keyfile takın ve darısı gerçek yakut, pırlanta, zümrüt takmana olsun inş:D:D

Paylaşımın için tşkler birtanem:)

İşte bir bayanın olmazsa olmaz takıları ben önceden altın takıdan başka takmazdım açıkcası ama son yıllarda altını bırakıp şık ve giysilerime uygun imitasyon takıları tercih ediyorum bunlarda çok şık canım iyi günlerde kullan mucux:D

Geri