Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Well-Known Member

5 günde 3 kilo su diyeti ile zayıflayanlar
    Artık her diyet işte günde 2 kilo verin yok 3 günde 1 kilo verin vs.İnanın bunları duymaktan çok sıkıldım.Deneyip güzel sonuçlar alan var mı bilmiyorum ama, bence en iyisi diyetisyene başvurup size faydalı oalcak diyeti kullanmanız.
    Ben yine de yeni diyeti sizlere sunayım.İşine yarayan olur.

Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın

Diyetisyen Ayşegül Bahar'ın hazırladığı diyet, aslında meyve, sebze ve su ağırlıklı bir detoks programı.
    Bu yüzden hızlı kilo verdiren diğer şok diyetler gibi sağlığa zararlı değil Detoks programı BİRKAÇ gün sonra tatile çıkıyorsunuz, oysa hâlâ 2-3 kilo fazlanız var. Hiç paniğe kapılmayın, su diyetiyle 5 günde forma girebilirsiniz. Diyetisyen Ayşegül Bahar'ın hazırladığı su diyeti, aslında bir detoks programı. Bu yüzden yalnız düğün, parti, tatil gibi durumlarda değil, vücudunuz detoksa ihtiyaç duyduğunda da kullanılabiliyor.
    Limonlu su için
    ÇORBA ve meyve sularının ağırlıklı olduğu programda, ananas, çilek gibi bağırsakları çalıştıran ve ödem attıran meyveler de var. Sabah ve akşam içilen limonlu sular ise insülin salınımını azaltıp açlık hissini geciktiriyor. Ancak, Elele dergisinin temmuz sayısında yer verdiği bu diyet, kalp ve şeker hastalarına, hamile kadınlara ve emziren annelere yasak.

İşte mucize diyetin detayları
    Sabah: 1 bardak ılık limonlu su, 1 bardak portakal ve greyfurt suyu karışımı, 2 dilim taze ananas, 6 tane çilek ve 2 kaşık yulaf ezmesi.
    Ara: 1 bardak ıhlamur, papatya ve melisa yaprağı çayı, 1 bardak ılık su ve 1 çay kaşığı zencefil tozu ile hazırlanmış çay.
    Öğle: 2 bardak su, 2 kâse sebze çorbası, bol yeşil salata (avokado, turp, taze soğan, tere, roka, maydanoz, domates, yağ ve limon).
    Ara 1: 3 tam ceviz (Aralar birer saat ara ile tüketilecektir).
    Ara 2: 2 dilim ananas, 1 elma, 1 bardak zencefil tozu çayı.
    Ara 3: 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim peynir, domates, salatalık ve maydanoz, 1 bardak papatya çayı.
    Akşam: 2 bardak su, 2 kâse sebze çorbası, 1 porsiyon sebze haşlama (tercihe göre üzerine az zeytinyağı, bol limon ile ketentohumu eklenebilir), 1 kutu probiyotik yoğurt.
    Ara: 2 dilim ananas, 15-20 adet siyah çekirdekli üzüm, 4 taze kayısı, 2 bardak ılık limonlu su.

2. tuqqce

tuqqce Well-Known Member

Hımmmm hep meyva var meyveye bayılırımm zatenn:D

3. simge gel

simge gel Kayıtsız Kullanıcılar

Su Diyeti ile 5 Günde 3 Kilo Zayıflayın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 3 günde 3 kilo

[B]Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil![/B] [U][B]Moral bozucu biliyoruz![/B][/U] Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri...
  2. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti

3 günde 15 kilo 21 günde 15 kilo 5 7 Bu diyete ara öğün olarak hergün saat 10:00’da ve 16:00’da 150 gram meyve ekleyebilirsiniz. Diyet esnasında bol sıvı tüketmeye özen gösterin. Ayrıca hergün bir saat yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Diyet süresi içerisinde günün herhangi bir saattinde çiğ sebze tüketmek serbestir. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti 1. Gün Kahvaltı Şekersiz bir...
  3. 3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

[B]üzüm diyeti diyet çeşitleri[/B] [B]3 günde 3 kilo[/B] Sevgili melekler, yaz aylarında uygun bir [URL="http://www.meleklermekani.com/egzersizle-zayiflama/185954-daha-iyi-zayiflamak-icin-suda-egzersiz.html"]egzersiz programı[/URL] eşliğinde diyet yapmak daha kolaydır. Çünkü yenebilecek hafif sebzeler, domates, salatalık ve zeytinyağlılar günü kurtarmamıza yardımcı olur. Çeşit...
  4. 3 Haftada 5 Kilo Verebileceğiniz Yaz Diyeti

[B]3 haftada 5 kilo 3 haftada 5 kilo yaz diyeti yaz diyeti[/B] Sevgili melekler, tatil sezonu açıldı. Artık ince kıyafetlerin, mayoların, bikinilerin tam zamanı. Ama o da ne? Birkaç kilo fazlanız mı var? Endişe etmeyin bu birkaç kilo fazlalığı gayet sağlıklı bir şekilde beslenerek aşağıdaki yaz diyetiyle kolayca verebilirsiniz. (Unutmayın, diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışın.) Bu...
  5. Salatalık Diyeti Yapın 3 Günde 1 Kilo Verin!

[B]salatalık diyeti, 3 günde 1 kilo, salatalık diyeti nasıl yapılır[/B] Sevgili melekler, Dr.Ender Saraç'ın tavsiyesi salatalık diyetiyle bu konumuzda da sizlerleyiz. 3 günde 1 kilo vermnizi sağlayacak olan salatalık diyetinde yapılması gerekenler ve dikkat edilecek noktalar hakkında Dr.Ender Saraç'ın verdiği tavsiyelere bir göz atalım...[B][/B] [ATTACH=full]24727[/ATTACH] [QUOTE] 1....

Sayfayı Paylaş