gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sütü az olanlar için formul:)

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

doğum yaptıktan sonra eğer sütünüz az geliyorsa bol bol bulgur yemenız lazım. bulgur dan yapacağzınız köfte yada pilavı bol bol tüketin. ayrıca maydonoz da sütü artırıyor

sütü az olanlar için formul:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kil donmesi icin formul

kil donmesi icin formul

bacaklarda kıl dönmesi bacaktaki kıl dönmesi bacakta bacakta kil bacaklardaki bazi kadinlarin bacaklarinda killar tam olarak cikmaz.bunlar sivilce seklinde kil donmesine bile yol acabilir.bu nedenle bacaklarda kotu bi goruntuye yol acar.ancak bu sorunu cok kolay bir sekilde ortadan kaldirabilirsiniz.oncelikle hamama gidin ve iyice kese olun,kese olduktan sonra limon suyu ve susam yagindan...
  2. içi hala çocuk olanlar

içi hala çocuk olanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Az Yağlı Süt ve Süt Ürünlerinin Faydaları

Az Yağlı Süt ve Süt Ürünlerinin Faydaları

az yağlı süt ve süt ürünleri hangi faydaları sağlıyor, çok ama çok merak ediyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  4. Son ayın içinde olanlar sütünüz geliyormu?

Son ayın içinde olanlar sütünüz geliyormu?

İlk ağız sütü süt sağma selam kızlar; benim doğuma az kala bir süre ve özelikle duş yaptığım zamanlar süte benzer sıvı geliyordu sizdede varm böyle bir durum
  5. Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Sütüm çok az geliyor ne yapabilirim?

Anne sütünün bir mucize olduğu gerek bilimsel olarak kanıtlanmış gerekse toplum arasında önemi vurgulanmıştır. Bebek rızkıyla doğar düşüncesini destekleyen ilk şey bebek doğduktan sonra anneden süt gelmesidir. Üstelik bu anne sütü bebek için en değerli besin kaynağıdır. Günümüzde kullandığımız, yediğimiz, içtiğimiz her şeyin bir alternatifi ya da ona eşdeğer bir seçeneği vardır. Fakat...

Sayfayı Paylaş