gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütümü arttırmak için bunları yesem olurmu ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. Ben sütümü arttırmak ve devamlılığını sağlamak için herşeyi deniyorum.Tecrübeli annelere sormak istiyorum acaba, kuru üzüm, incir, ayran,sütlü tatlılar,pişmaniye,semizotu süt arttırırmı? Bunları çevremden duydum doğrumudur?

sütümü arttırmak için bunları yesem olurmu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuza sevginizi arttırmak için

çocuğunuza sevginizi arttırmak için

1- ONU SEVDİĞİNİZİ VE ONA DEĞER VERDİĞİNİZİ SIK SIK BELLİ EDİN 2- ONA ARA SIRA ÖZEL BİR HEDİYE VERİN 3- BİR ARKADAŞA İHTİYACI OLDUĞUNDA MUTLAKA ONUN YANINDA BULUNUN 4- ONA HER ZAMAN İÇİN VAKİT AYIRIN 5- SIK SIK ONUNLA YÜRÜYÜŞE ÇIKIP KONUŞUN 6- BİRLİKTE YEMEK YEMEK İÇİN DIŞARI ÇIKIN 7- ÖZEL GÜNLERİNDE KESİNLİKLE HATIRLAYIN 8- KONUŞURKEN TAMAMEN ONU DİNLEYİN 9- KONUŞURKEN TAMAMEN SAMİMİ KONUŞUN...
  2. Enerjinizi Arttırmak İçin

Enerjinizi Arttırmak İçin

Her sabah halsiz güne başlamanızın nedeni sadece UYKUSUZLUK değildir! En basitinden yanlış kahvaltı seçimi, bol kahve tüketimi ve monotonluk bile halsizliğinize etki edebilir. * Kötü kahvaltı Sabah kahvaltısını atlamak metabolizmayı yavaşlatır ve vücudu, en doğru şekilde çalışması için gerekli olan yakıttan yoksun bırakır. Ama kahvaltıda ne yediğiniz de çok önemlidir. Simit veya ekmek gibi...
  3. Çocuğunuzun güvenini arttırmak için

Çocuğunuzun güvenini arttırmak için

Melişlerim çocuğunuzun güvenini arttırmak için birkaç öneri buyrun:) 1. Yapılması gerekeni açıklayın,örnekleyin ve olumlu bir öztanım ifadesi kullanın ( Yatağı düzeltin,düzeltirken yaptıklarınızı açıklayın.Şimdi çarşafı geriyorum ,üstüne yorganı örtüyorum ...Yatak yapmasını biliyorum) 2. Çocuğa ne yapması gerektiğini açıklayarak başarmasını sağlayın.(....evet şimdi yatak örtüsünü biraz bu...
  4. Su İçmenizi Arttırmak için fikirler

Su İçmenizi Arttırmak için fikirler

Benim su içmek aklıma bile gelmiyor.Buradaki bilgiler benim gibi olan melekler için birebir çözüm :tik: 1- Her sabah kalktığınızda ilk işiniz su içmek olsun. Bunu kendinize alışkanlık haline getirin. Sabah rutininize katın. 2- Masanızın üzerinde her zaman temiz ve cam bir şişede su bulundurun. 3- Çay ve kahveyi çok tüketiyor, içmeden uzun süre duramıyorsanız artık buna bir son verin....
  5. Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

Emziren anne adayları sütü arttırmak için neler yemeli ?

anne sütünü artıran besinler,anne sütü nasıl artırılır,anne sütünü artırmanın yolları,anne sütünüzü artırmak için nasıl beslenmeli hakkında bilgiler Hamile bayanların ve bebeklerini emziren annelerin mevsiminin dışında yetişen hormonlu sebzeleri tüketmemeleri gerekir.Bunun yanında genleriyle oynanmış olan tohumlardan elde edilen mısır gibi ürünleri hamile bayanların ve emziren annelerin...

Sayfayı Paylaş