Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediklerini yapmaya çaLışacağım aßLa.En azından olumsuz düşünmemeye birde Onu sorgulamamaya çalışacağım(DeneyeceğiM hiç oLmazsa : ) ). Haklısın doğrusu bu olacak zannederseM. Teşekkürler aßLa yüreğiNe sağLıK..

senden bişey rica ediyorum lütfen kendini iyi hissettiğinde yaz bana. Bütün kartlar ters..
bu senin düşünlerindeki kararsızlığı gösteiryor. ben ne yazsam sana sen kararlı olamadıktan sonra bir faydası olmaz.
Ben ilişkinde bir son görmedim. Şuan için ayrılık yok. Ama bu dönemde evlilikte çıkmadı. bu ilişki dışında hayranlarında var yanlız.
Lütfen ilişkinde karşındaki kişi ile yarış içinde olma. Sen içinden geldiğince olmak isterken o hep mantıkta mantık diyor. Ama odunu bile yontmak gerekiyor biliyorsun. Onu hissettirmeden değiştir. Öncelikle sen onun hoşuna gidecek şeylerden başla.
Sen onu motiveederek başla o kayıtsız kalmayacak. Zaten güzel sözden incelikten anlayan biri o. Senin bazı asi davranışların onda olumsuz çıkış yapıyor..
Hadi bakalım bu ilişkiyi bir tamire başlayalım. Belki güzel düşünceler içinde iyi haberler seni daha çok mutlu edecek.

Yaew ne ters insanmısım tarotu bile devirdim ters yüz ettim vallaha:D cok sağol handancacım...Dediklerini yapmaya çalışacagim...Evet ben daha cok eglencee hareket isterken o daha cok sorumluluk ve ciddiyet istiyor..gerceklikten yana hep..ve acayip sabırlı biri deli oluyom bazen:11:ileriki zamanlarda yazacagim sana duruma göre canım çok teşekkürler:)

bistmein

merhaba ben tülin 2,5 senedir birlikte oldugum erkek arkadaşım benden ayrıldı biz tekrar birleşecekmiyiz onunla çoak merak ediyorum

selam melekler,
Handancım benim hayatımda hiç değişikllik yok bi tarot açarmısın artık bişeyler değişsin istiyorum:)
Belki güzel bi haber verirsin:))
Ben başak o boğa....

Yooo gayet güzel şeyler olacak ama sen sabırsızsın. Canım geçirmen gereken bir süreç var bu sürecinde geçmesi şart. Ayrıca o değişikliği sen böyle bekleyerek elde edemessin değilmi.
Karşına çıkan insanlara etki altında kalmadan bakmanı öneriyor kart. Fikir verenler tabiki olacak. Ama son kararı sen vereceksin tamammı?
Çok ama çok yakında ayağına gelecek süper bir sırsat olacak ve sende umarım onu farkedeceksin:D
İlk başlarda belki kafan karışacak. Kararsız kalacaksın. 4 vakit içinde ise bu konu ile ilgili güzel adımların olacak.

slm handanca ben basak partnerim boga burcu iliskimiz hakkinda genel bakarmisin//bizi neler bekliyo//sonumuz ne olacak nasil devaam, edecez....

Öncelikle maddi konuda dikkatli olmanı söylüyor kartlar.
Bu arada ilişkinle ilgli bu dönem dikkatli ol diyorum. 3. bir kişi il gili bir rahatsızlık oluşabilir. Bu partnerinin yakınında biri. Fazla şüphelenmeden çokta konuşmadan bir yaklaşım yap bakalım.
Herşey yolunda gibi görünüyor ama iç sıkıntılar mevcut ikinizde de.
Özellikle aklını güzel kullan. Şuan için kopucu bir durum yok ama. Mücedele etmen gereken hızlı bir döneme girebilirsin. Sabır ve doğru yerde kullanacağın güzel cümlelerle bu dönemi az fırtınalı atalabilirsin. Evlilik için zaman var.

Abla bu aralar canım çok sıkılıyor icimde bir huzursuzluk var nedenini bilmiyorum ama bi türlü gecmek bilmeyen birsey. Bugün keyfim biraz olsun yerinde oldugu icin sana yazıyorum bi kartlara baka bilirmisin bu sıkıntılı dönemi nasıl en iyi sekilde atlada bilirim ve nezaman huzura kavusucagımı . Artık biraz olsun yüzümün gülmesini istiyorum.

15.09.1986 dogumluyum burcum basak.

Ellerine, yüregine ve emegine saglik Handan abla. Simdiden cok tessekür ederim.

Bu aralar çok yavaşsın farkındamısın. elini eteğini sanki çektin herşeyden.
Aslında sen böyle değilsinki. Hadi bakalım toparlanma saatiiii.
Kendine bir çeki düzen ver bakalım. Miskinlik san a yakışmıyor.
Bir kılıç misali kes ardındakileri. Ve yeni günlere merhaba de. İnan bu motivasyon sana iyi gelecek.
Sanıyorum en geç 2 ay içinde güzel bir mutluluk yaşayacaksın. Bir ilişki anlamında olabilri bu. Ve sen kendine yeniden şans tanıyacaksın. Kendini sanki yeniden tanıyacaksın.
Sen uzun süreli gezme tozmadan ziyade geç tanışıp hızlı evlenenlerden olabilrisin bak:D

handan abla banada bakar mısın belkı bakmıssındır ama ben yıne bulamıyorum...abla ben sana soledıgım kısıyı halla cok sevıyorum ama haber falan alamıyorum abla bı barkarmısın onla bısey oluccak mıı dıye ben bu sevdadan vazgecıyım artık cokkk acıı cekıyorum

Kendine inan gereğinden fazla yükleniyorsun. Bana sorarsan bitir. Ama bir müddet bu oluşumdan kurtulman zor gibi. Ama sen güçlü olursan inan daha kolay atlatırsın bu tramvayı. Kendine eziyet etmekten vazgeç
Sen beyninde bitir ama geleceksede gelir bunu unutma.
Kendini şuan üzmekten başka bişey yapmıyorsun. Olağanüstü bişey görmedim ben.
Sen sakin ol lütfen. İnan bunda bile bir hayr var.
Annem bana öğretmişti sanada bir abla tavsiye olarak söyleyim. Hergün aklına geldikçe "ya sebep" de. En başta Allahım hakkımdan hayırlı olanını nasip et de ve tenha bir yerde bu cümleyi (ya sebep) tesbih et. (Günde 100 defa mesela) Lütfen banada sonucu yaz. Engeç 7 gün içinde senden iyi yada kötü bir net haber duyacağım.
Senin için dua edeceğim. Allahım yardımcın olsun. Onada doğru yolu göstersin. Eğer hayırlı ise karşına tekrar çıkarsın inşallah.

Bu aralar çok yavaşsın farkındamısın. elini eteğini sanki çektin herşeyden.
Aslında sen böyle değilsinki. Hadi bakalım toparlanma saatiiii.
Kendine bir çeki düzen ver bakalım. Miskinlik san a yakışmıyor.
Bir kılıç misali kes ardındakileri. Ve yeni günlere merhaba de. İnan bu motivasyon sana iyi gelecek.
Sanıyorum en geç 2 ay içinde güzel bir mutluluk yaşayacaksın. Bir ilişki anlamında olabilri bu. Ve sen kendine yeniden şans tanıyacaksın. Kendini sanki yeniden tanıyacaksın.
Sen uzun süreli gezme tozmadan ziyade geç tanışıp hızlı evlenenlerden olabilrisin bak:D

Ablacim cidden cok dogru böyle degildim ben iste ugrasyiorum eskisi gibi olmaya ama onu da beceremiyorum insallah bi an önce eski ece olurum.

Dediklerin icimi rahatlatdi cok cok sagol öptm seni canim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri