Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Merhaba handanca
Tekrar bizimle olduğunu görmek çok güzel,benim bu aralar hem iş hayatında hem de sosyal hayatımda arkadaşlarım konusunda biraz kafam karışık birde özel hayatımda bir hareketlenme olacak mı,uzun zamandır yalnızım merak ediyorum,tarot bakarsan çok sevinirim... :) şimdiden çok sağol.

canım kendini yenilemediğin sürece aynı plak gibi döner durursun.
borçlanmalarına karşıda dikkatli ol. istemediğin durumlar oluşabilir. iş hayatındaki arkadaşların haset ve kıskançlık içinde.. beklediğin refah dolu günler gelecek hiçç kafanı yorma sen. ölü bir dönemden ferah bir döneme geçeceğini söylüyor kartlar.
Özel hayatında düzene girecek canım. hatta yeni biri ile tanışma dönemi başlamak üzere..

canım kendini yenilemediğin sürece aynı plak gibi döner durursun.
borçlanmalarına karşıda dikkatli ol. istemediğin durumlar oluşabilir. iş hayatındaki arkadaşların haset ve kıskançlık içinde.. beklediğin refah dolu günler gelecek hiçç kafanı yorma sen. ölü bir dönemden ferah bir döneme geçeceğini söylüyor kartlar.
Özel hayatında düzene girecek canım. hatta yeni biri ile tanışma dönemi başlamak üzere..

Teşekkürler, bu soruyu sormam tarot için ne kadar uygun emin değilim ama bu öle dönemde kendimi nasıl yenileyebilirim ,tarot bana bu konuda yardım edebilir mi?, iyi günler dilerim...:)

Teşekkürler, bu soruyu sormam tarot için ne kadar uygun emin değilim ama bu öle dönemde kendimi nasıl yenileyebilirim ,tarot bana bu konuda yardım edebilir mi?, iyi günler dilerim...:)

hmm evet kart ilk etapta uyuşukluğu at üzerinden diyor.
sana verilen tavsiyeleri kulak ardı etmeyecekmişsin,
çevrende olup biten olaylara karşı gözlerini aç.
kararsız, sabırsız ve yanlış davranışlar içinde olma.

merhaba handanca bnm burcum kova 30 ocak doğumluyum bana genel olarak bakarsan sevinirim :)

Selam handanca uzun bir aradan sonra sizi görmek hakkatten güzel. Burcum boğa o ise oğlak ama ayrırız. Aramızda aşk var mı, barışacak mıyız ve ilerimiz için güzel şeyler var mı? Ayrıca işim hakkında da bir iki şey söyleyebilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba handanca bnm burcum kova 30 ocak doğumluyum bana genel olarak bakarsan sevinirim :)

bu dönem sanki adapte olamama dönemi olmuş. dikkatini veremiyorsun çabuk algılayamıyorsun. kendinimi bıraktın yoksa.
Evlimisiniz bilmiyorum ama biriyle tanışacaksınız. olumlu ve hoşunuza gidecek bir tanışma bu. Bazen olan olayların çok üstüne gitmeyip sessiz kalıyorsunuz. unutmayın sessizlik sonra önümüzde derin uçurumlar oluşturabilir..
Bitti bitecek gibi baktığınız bir olayda lehinize sonuçlanabilir.

Selam handanca uzun bir aradan sonra sizi görmek hakkatten güzel. Burcum boğa o ise oğlak ama ayrırız. Aramızda aşk var mı, barışacak mıyız ve ilerimiz için güzel şeyler var mı? Ayrıca işim hakkında da bir iki şey söyleyebilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Canım döneceğini söylemek bu kartlar konumunda zor görünüyor. adamda eli kolu bağlı sanki.
ben onu çok fazla düşünmemeni tavsiye ediyroum. Belki o senin zorla bir karar almanı sağladı. ama sonucun bu olacağını biliyordun.
İşin içinse merak etme bu günler geçecek. hatta bir iki olayda kendinin sevildiğini anlayacaksın. Zeki bir bayan var etrafında bu kimse ondan faydalanmaya bak. Kendini daha geliştir.

selamlar Handanca...
bana bakarsan çok sevinirim... bu sıralar çok ihtiyacım var...
burcum başak... geenel olarak bakarsan sevinirim....özellikle hayatımdaki insanla ilgili şüphelerim var...
teşekkürler...

selamlar Handanca...
bana bakarsan çok sevinirim... bu sıralar çok ihtiyacım var...
burcum başak... geenel olarak bakarsan sevinirim....özellikle hayatımdaki insanla ilgili şüphelerim var...
teşekkürler...

bu ne şüphesi canım, nedir aklındaki?? bak boşa kafanda kurup sonra üzülüyorsun. şüphe olacak bişey yok merak etme. gerksiz sinirleri var olmadık reaksiyonlar gösteriyor tamam ama bu biri olduğu anlamına gelmemeni.
Öyle herşeyi içinde saklayan biride değilsin. ağzına gelene kafandaki düşünceyi bile kendin inanıp ilişkini zedeliyorsun. unutmaki güvenmesen bile güveniyor gibi yapman bile sana çok şey kazandırır.
4 vakit içinde çok güzel şeyler duycaksın bundan.. Uyumlu ol güzel konuş. beklediğin mutluluğu verecek sana canım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri