Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba sevgili handanca 15 günü nihayet doldurdum:)
28-12-1989 doğumluyum oğlak burcuym
benm merak ettiklerim önümdeki 1-2 senelik dilim.Ev yaşantım .okulumu basarıyla bitirecek miyim? İstediğim iyi makama gelicek miyim ve maddi durumum nasıl olacak ve su an birlikte olduğum insanla(22 yasında boğa burcu) evlenecek miyim birde bu sene yakın arkadaslarım sınavlarını kazanıp yanıma gelebilecekler mi?
çok teşekkür ederim yüreğine sağlık..

Takdir edersinki bu sorulara kartların cevap vermesi çok zor. Ben yorumlarımı yapayım. sende konularına göre değerlendir.

Süper bir döneme giriyorsun. Her güzel fırsat üstüste gelece. Bu kadar olur diyeceksin belki. Hmen yakın zamanda uzun zamandır beklediğin bir dileğinde gerçekleşme muradına erme görünüyor.

Nazara geliyorsun. arada azda olsa sadaka ver canım. kazadan beladan korur seni.
Karşındaki insanlada güzel bir gelecek çıkıyor. Onu arada konuşmlarınla üzme. Sonra çok düşünüyor bunu bana neden dedi diye. İdare eden akıllı bir bayan ol oldumu.

Arkadaşlarının hepsi gelmese bile yanına bazı gelenler olacak.

Merhaba handanca nasılsın 2 hafta doldu çok şükür 30/07/81 DOĞUMLUYUM bana bi bakabilirmisin aşk hayatıma sen biliyorsun gerçi ama sölüyüm yine eski erkek arkadaşımla ilgili bir gelişme falan olacakmı yoksa yeni birisimi olacak bakabilirmisin çok sevinirim birde iş hayatıma bakarsan sevinirim HOŞÇAKAL SEVGİYLE KAL

ESki arakadaşın pek iyi bir durumda değil. Pişmanlıklar sarmış. Kulağınada gelecek haberi.

Bu insanın dönmesi için sakın dua etme. ian senin için hayırsız biri. Bırak kendi derdine yansın o.
Kendine çok yüklenme sende. Biraz rahatla ve güzel düşünmeye başla artık. Birkaç tanışma olacak. Ama kesin bir ilişki için az bir zamanın daha var.

İş anlamında ise iyi bir dönem değil ama bu durumun geçici. Gücünü toplarsan bu konudada seni mutlu edecek gelişmeler var canım. Pozitif olmazsan önündeki fırsatları göremessin. Birde çok inceleyip kusur arama. şimdilik az yetin. Bu sana daha büyük kapıların açılmasını sağlayacak.

Takdir edersinki bu sorulara kartların cevap vermesi çok zor. Ben yorumlarımı yapayım. sende konularına göre değerlendir.

Süper bir döneme giriyorsun. Her güzel fırsat üstüste gelece. Bu kadar olur diyeceksin belki. Hmen yakın zamanda uzun zamandır beklediğin bir dileğinde gerçekleşme muradına erme görünüyor.

Nazara geliyorsun. arada azda olsa sadaka ver canım. kazadan beladan korur seni.
Karşındaki insanlada güzel bir gelecek çıkıyor. Onu arada konuşmlarınla üzme. Sonra çok düşünüyor bunu bana neden dedi diye. İdare eden akıllı bir bayan ol oldumu.

Arkadaşlarının hepsi gelmese bile yanına bazı gelenler olacak.

ayy çok sevindiim handancaa çok teşekkür ederimm süpersinnnnnnnn:):):)

İyide canım sen gayret etmessen o zaten gelmeski. Sen bir kere kendini bırakmışsın. Çok güçsüz ve yanlız hissediyorsun kendini. Bu durumu abartıp kendinide üzüyorsun.

Bu şekilde de gidersen 1 ayda gelecekse 1 yılda gelir. Senin ona bir yolunu bulup elini uzatman lazım. tabiki bunlarıda seviyor ve istiyorsan yapacaksın.

Korkuyordun gelecekten. Bu kartları olumsuz yönde etkiliyor. Aslında güzel şeyler yaklaşmış artık. Ama bunu güzelryüzle temiz ümitlerle karşıla. Yoksa gelen fırsatlarıda görmeyeceksin. Ayrılık çıkmıyor hala. Şuan yaşadığın şey geçici canım.
çok teşekkur edrim yorum için 3 ay oldu ayriyim neden boyle oldu ben çok sabrettim ama ldu işte canim yaniyo çok fazla gelmiyo elimden hiç bişe gelmiyo

Handancacım nasılsınız? genel bakabilirmisiniz ayrıca bu aralar bir arkadaşla tanıştık burcunu bilmiyorumfakat iyi birimi bu arkadaşı kafama almalımıyım yoksa daha iyiileri ile karşılaşırmıyım biraz da o yüzden genel bakmanızı istedim bu arada merak ettiğim diğer konularda bir ay sonra sınava gireceğim ve benim için oldukça önemli bir sınav ve bu defa geçmem gerekiyor merak ediyorum .. bir de ne zaman yüzüm gülecek ...bakabilirseniz çok mutlu olacağım

merhaba handanca 15 günü doldurdum mu emin değilim ama inşallah doldurmuşumdur..ben eski erkek arkadaşımın şu an benm için ne düşündüğünü merak ediyorum.ayrılalı 5 ay oldu.ben 22 temmuz o 24 kasım doğumlu.

merhaba handanca 15 günü doldurdum mu emin değilim ama inşallah doldurmuşumdur..ben eski erkek arkadaşımın şu an benm için ne düşündüğünü merak ediyorum.ayrılalı 5 ay oldu.ben 22 temmuz o 24 kasım doğumlu.

15 Günlük süre diğer taotlarıda kapsar. Size 14/10 da yeni genel açılım yapılmş.

Handancacım nasılsınız? genel bakabilirmisiniz ayrıca bu aralar bir arkadaşla tanıştık burcunu bilmiyorumfakat iyi birimi bu arkadaşı kafama almalımıyım yoksa daha iyiileri ile karşılaşırmıyım biraz da o yüzden genel bakmanızı istedim bu arada merak ettiğim diğer konularda bir ay sonra sınava gireceğim ve benim için oldukça önemli bir sınav ve bu defa geçmem gerekiyor merak ediyorum .. bir de ne zaman yüzüm gülecek ...bakabilirseniz çok mutlu olacağım

Canım bana her yazdığınızda burcunuzuda hatırlatın.
Şuan bir yorgun dönemdesin. ama bunu yorgunluk olarak düşünme. Çalışman vede çok güçlü olman lazım. 4 vakit içinde 3 muradında mutluluk görünüyor.

Bu arada konuşmalarına dikkat et. Ynlış anlaşılabilirsin. Adalet senin simgen canım. haksızlık görsende fazla sivri konuşma. Orta halli cümleler kur.

Bu arada bir konuda kararsızlığa düşeceksin. Bir yerle ilgili konu olabilir. Atkadanda güzel bir gelecek var. Hadi bakalım gülümsemeyi unutmuştun. kendine gel artık:)

Şuan karşındaki işi ise bir ilişki geleceği görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri