Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yay burcuyum 24 yaşındayım. iş aşk sağlık durumum nasıl olacak bakarmısn handanca.

merhaba handanca,
ben tekrardan baktırmak istiyorum..
5 eylül 1988 doğumluyum...
daha önceden görüştüğüm biri vardı 4 aydır görüşmüyorum benim için bitti ama onun için bitmedi sanki ona dair korkularım var genel olarak bakabilirmisin..?teşekkürler

ii gunler benim hayatimda suan kimse yojk ama kalbimde sevdigim bi insan var suan ayriyiz onunla durumumuz ne olacak o insan benim hakimdane duşunuyo beni seviyomu hala takrar onunla bi birliktelik varmi bakarsaniz sevinirm ben o insanin benim hakkimda gerçek duşuncelerini merak ediyorum seviyomu sevmiyomu diye bana tekrar donmeyi duşunuyomu ne yapmam gerekiyo ondan vazgeçip hayatima onsuz mu devam etmeliyim yojksa onu beklemeye devam etmelimiyim o boga burçluben başak

Sırf onu düşünmekten kendini ne kadar ihmal ettiğini söyleyen oldumu canım. Kartlarda kesin ayrılık çıkmada ama birleşmede çıkmadı.
Bana sorarsan karşına çıkacak başka biri olacak. Eski arkadaşını bekleyeceksen bekle ama kendini soyutlayarak değil. Sessiz düşün onu. Paylaşma herkesle.

Yeni hayatına gelecek olan kişi geldiğinde de beyninden sil artık. Çok ama çok güzel şeyler olacak. Sen yeterki şöyle bi kendine bak ve artık değişeceğim de. Önce kendine güvenini kazanmakla başla hemde.

Ne istediğine yada istemediğine iyi karar ver.

sevgili handanca bende yeni üyenizim 10.01.1973 doğumluyum oğlak burcuyum eşim balık burcu işlerimiz hep ters gidiyor . kendi evimiz olucakmı iş bulabilecekmiyim yardımcı olursan biraz umut bulacağım çok teşekkür ederşm

ceyda

Canım mesaj sayın şuan 20 görünüyor. Bunu 30 yaparsan sana açılım yapabiliriz.

slm handanca
ben hülya bu sefer genel baktırmak isitiyorum başlamadan biten bir iş sonunda hayal kırıklığım oldu iş hayatı ne gösteriyo ve sağlık, aşk, iş...arkadaş çevremle ilgili bakarsan sevinirm...

Son düzenleme:
yay burcuyum 24 yaşındayım. iş aşk sağlık durumum nasıl olacak bakarmısn handanca.

Çok istediğin birşey için uykuların kaçıyor canım. Bence bu kadar kafanı yorma. Hayırlısını iste. Elbette herşey yolunda gitmeyebilir. Ama zaman hepsine ilaç olacak.

Çalışıyormusun yazmamışsın ama, İş hayatın varsa güzel günler görünüyor. Başarılı olacağın bir dönem başlıyor.

Sevginde rahatsız eden kişi yada kişiler mücadele etmeni gerektirecek. Kendini onlardan korumaya bak. Sevgin daha ağır basıyor. Yüzün gülecek inşallah.

merhaba handanca,
ben tekrardan baktırmak istiyorum..
5 eylül 1988 doğumluyum...
daha önceden görüştüğüm biri vardı 4 aydır görüşmüyorum benim için bitti ama onun için bitmedi sanki ona dair korkularım var genel olarak bakabilirmisin..?teşekkürler

Canım pek problem yaratamaz o merak etme. Sen kafaya bu ayrılığı koyduysan ona sert uslüpla değil güzelce konuşarak bitir. Bazı şeyleri bahane et. Gururunu incitmeden yani.

Bu arada maddi anlamda sıkıntılar seni rahatsız edebilir. Harcamalarında dikkatli ol.
Sorumluluğunu bilen güçlü bir kararkterin var. İnan bu sana çok şeyler kazandıracak.

Yapılan hataları tekrarlama birde. Sonunu bile bile bazı adımlarda inadın tutuyor. Bu sana zarar verebilir canım.

handan hanım mesajlarımı 30 a ulaştırdım güzel haberleriniz bekliyorum
10.01.1973 doğumluyum oğlak burcuyum eşim balık burcu işlerimiz hep ters gidiyor . kendi evimiz olucakmı iş bulabilecekmiyim yardımcı olursan biraz umut bulacağım çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri