Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni Yilin Kutlu Olsun Handan Abla :)
Insallah Senin ve Tüm Sevdiklerin icin Hayirli bir Yil olur :)

Abla, sana en son Temmuzda tarot baktirmistim yanlis hatirlamiyorsam...
2010 yili benim icin nasil bir yil olacak abla, yani 3 assagi 5 yukari bir tahminde bulunabilirmisin??

Ayrica temmuzda bahsettigim sahis HALA pesimde abla :uhu: birtürlü birakmiyor pesimi, benimle ilgili ne gibi fikirleri var bu kisinin?
Yani acik acik bakilmaz/denmez biliyorum, ama fikirleri hayirlimi (ki sanmiyorum, korkutuyor beni)
Onun burcu AKREP :sinirli:

Bu arada sagligimlada ilgili sorun yasiyorum bu aralar...
Burcum BOGA :)

Neyse sanirim Fazla sordum :)

Müsait bir zamanda bakarsin artik allahin izini ile abla :)

Simdiden Tskler :kiss:

merhaba handanca. yeni yıl sana hayal ettiğin herşeyi getirir umarım..
ben yay burcuyum ayrıldığım sevgilim aslan burcu. ayrıllalı 5 ay oldu ama ara sıra görüşüoruz , beni hala seviyor mu barışmak isteyecek mi? istemeyecekse engel ne? 2010 yılında hayatımda o mu olacak başka birimi, yeni yılda beni neler bekliyor?
SAYILAR: 22 71 7

handanca abla banada bakarmısın yay burcuyum iş bulabilecekmiyim ve aşk hayatımı merak ediorum hayatımda kimse yok şimdiden saol vakit ayırdığın için.

Son düzenleme:
merhaba handanca ilk önce yeni yılını kutlarım.umarım 2010 da tüm dileklerin isteklerin gerçekleşir.sağlık başarı dilerim.
yasemin terazi burcuyum bekarım:) 2010 da evlilik varmı ne zaman tanışırım evleneceğim kişiyle.
işle ilgili mesleğim dışı bir işe başladım ticaret gibi düşünelim bu işten para kazanacakmıyım.m
mesleğimle ilgili muhasebeciyim belge alıcam öğretmen olabilecekmiyim.kursa gidiyorumda.
sağlıkla ilgilide bişeyler yazarsan mutlu olurum.yeni yıl hediyesi vermiş olucaksın bana.teşekkürler şimdiden.

ilk aylar olmasada özellikle yıl ortasında güç sende. Ani değişiklikler, güzel fırsatlar sunulacak sana.
Şimdi geçmişi bi sil bakalım beyninde. Onu kafanda taşıma sürekli. 2010 benim yılım olacak de. Bunada inan.
Bazı problemlerinde ağır yol alıyor. Bunuda sorun yapma. Herşeyin bir zamanı var. Belki ozaman olmasıda hayrına olacakır böyle düşün.
Biri ile tanışman olacak. BU kişi evine bağlı evcimen bir yapısı var. Senin içinde fedekarlık yapacak biri gibi görünüyor. Ama zamanı var aceleci olma.

Son düzenleme:
merhaba handancım ben boğa burcuyum eşim akrep hem ilişkimiz hemde genel anlamda banada yardımcı olursan çok mutlu olucam sabırsızlıkla bekliyorum

Eşin arada esip gürlerse sessiz ol. Durumu idare et. Hemen çıkış yapıp tarışmanın büyümesine yardımcı olma.
Bunun dışında genel olarak güzel görünüyor açılımın. Uzun bir mücadele ardından yılın ortasında elinize geçecek güzel bir para olacak.
Eşini arada bencil olarak görmende mümkün. Ama sana sevgisi var. Sende ona bunu daha çok aşılarsan seni daha güzel anlayacaktır.

Handanca ablacım başta siz ve bu siteyi hazırlayan tüm ekip olmak üzere, buraya üye olanların yeni yılını tüm içtenliğimle kutlar sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim.

Herzaman çok nazik ve incesin. Teşekür ederim. Sana da 2010'da Allahım neyi istiyorsan onu versin canım. Önce sağlık tabiki.:)

Merhaba ablacım,bu sefer sana baktırmak istememin nedeni farklı. Çünkü ilk kez bazı duyguları hissediyorum ve tek taraflı mı degil mi bilmiyorum bu yüzden bir bakabilirmisin rica etsem.
Sayılar 2 ve 13 burçların ikisi de balık
sonunda ne olacak bunun şimdiden tşkler.:kiss:

Yoo kartlar güzel göründü canım. Hemen karamsar bir hava yaratma.. Birbirinizi iyi anlayabilirsiniz. Karşılıklı fedakarca davranışlarınız bu davranışlarınızı güzel bir ilişki için başlangıç yapabilir.
Bu ara ayakların yere basmıyor sanki. Çokta laylaylom olma derim. Önce ona yakın olmaya çalış.. Sonra gerisini düşün..
Bu arada aile içinde bazı tartışmalar istenmeyen boyutlara gelebilir.

Merhaba Handancam nasılsın?
ben buaralar hiç iyi değilim eski sözlüm rahatsız ediyor ve ben yeni aşklara yelken açmak istiyorum :(((
kartlar benim için ne diyor bakabilirmisin :)
ben yengeç burcuyum ismi lazım olamayan eski sözlümde koç burcu.

Ya sen gerçeken seviyormusun sevmiyormusun bu kişiyi.. Kartlardan bişey anlamadımda. Geçmişen ders almanı öneriyor kartlar.
Yeniden o kişiye şans vereyim diyorsan eğrisi doğrusu ne varsa oturup yeniden konuşun. Yeni kararlar bu biten ilişkiyi daha anlamlı yerlere taşıyacaktır.
Yok hiç sans vermeyi düşünmüyorsan Saldırgan tutum içinde olma. Ona net kararını kesin söyle. Cümlelerin çok net olsunki. umudu olmadığını anlasın.
Şimdi tercih senin. Heemen yeni bir ilişki göremedim canım.

Merhaba ablacım...
Öncelıkle yenı yılın kutlu olsun..
2010 yılı icin genel bakarmısın.
Bide çocuklugumdan beri sevdiğim bı ınsan vardı. Yıllar sonra bulduk birbirimizi ve sevgılı olduk. 4-5 ay once de ayrıldık. Hala unutamıyorum onu. Biliyorum bitti ama onunla ılerde ne bilim bi gelişme olucakmı. Bu arada burcum ikizler. Onun ki oğlak..
Yeni bi ilişkim var şimdi. Önceki ilişkimle ilgili anlattım herseyı acıkca. Unutamadıgımıda. Bile bile devam ediyo benımle. Ne olucaz onunla ilerde. Nişan gibi şeyler varmı merak edıyorum.. Onun burcuda terazi...
Biraz fazla oldu ama bekliyorum ablacım..
Teşekkurler sımdıden..

Geçmişi kafandan silemediğin sürece mulu olmazsın. Hatta zamanla elindekileride kaybetiğini gördükçe farklı bir korku içine girmen bile mümkün..
Samimi olman karşındaki kişinin seni üzmeyeceği anlamına gelmez.. Bazen dürüs davranmak kayıp bile getirebilir. Geçmişini kimseyle paylaşma. Bunun kimseye faydası olmaz.
Şimdiki kişiye karşı dikkali ol ve sevgisinin hakkını ver der kartlar. Tamamen senin bileceğin iş. Bu şekilde devam edersen ayrılık yakındır. Faka tavrını netleşirirsen ve kendinede samimi olursan 4 vakit içinde ciddi adımlar atabilirsiniz.

Merhaba Handanca Hanımcım, bana da tarot bakımı yapabilirmisiniz? bizim erkek arkadasimla ikimizin de burcumuz aynı terazi. bizi genel anlamda 2010'da neler bekliyor? evlilik yilimiz bu yıl mı ?
tesekkur ederim şimdiden

2010 bu ilişki için derin anlamlar getirecek güzel fırsalar sunacak size.
Canım bazı kararlarda çok düşünüyorsun. Bunu sadece kendin sırtlanman yerine neden paylaşma yoluna gitmiyorsun. Şuan yaptıkların sana zaman kaybettiriyor.
Bazı şeylerden dolayı mutsuzsun. Olaylara objektif bakmayı öğren. Kendine güzel şeyler empoze et. Et ki bu ilişkine güzel yansısın.
Evlilik kartım açılmadı. Yılın ortasında kartlara tekrar sorarız. Bu ilişkiyi olgunlaştırma zamanı şimdi.
Arkadaşının bazen yaptığı sinirli ve fevri davranışlar seni korkutmasın. Onu ida etmeye çalış. Bu durumu geçicidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri