Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Handan ablacm bana da bakar mısın aslan?

neden bu aralar mutsuzsun canım. Yeniden doğuş yaşayacaksın. Kendini bırakma. dileğn herneyse olacak inşallah. yanlız konuşmalarında dikktli ol kırıcı oluyorsun. hatta söylemek istemediklerin ağzından dökülüyor.
Parasal anlamda 4 vakit içinde yaşayacağın mutluluk seni çok mutlu edecek. bunu keyfini yaşayıp hatta başkalarınada yardım edeceksin.

handanca canım banada bakarmısın aslan burcuyum 2009 benim icin nasıl bir yıl olacak şimdiden teşekkurler

valla çok fedekar bir yapın var. kartlardan o çıkıyor. am anankörlüpede hiç tahammülün yok. Bekarsan evlilik kararı alabilirsin. yok evliysen devlette hallolacak bir işiniz haneyi çok sevindirecek.
Bazı dileklerinde gecikme olmuş. Ama merak etme muradına ereceksin. az bir vakit daha var. Umudunu kesme bu kadar canım.
2009 senin için yerniliklere adım atacağın başarı dolu bir yıl görünüyor.

handanca benim burcum basak onunki de basak bizim sonumuz ne olur bir bakar mısın lütfennnnnnn

handanca benim burcum basak onunki de basak bizim sonumuz ne olur bir bakar mısın lütfennnnnnn

sonunuz iyi olcak merak etme:) sorun her ilişkide oluyor. önemli olan sıkıntılı zamanlarda omuzomuz vererek destek olmak. sen güçlü ve kararlı birisin, oda öyle.. Durum böyle oluncada meyvelerini toplayacaksın tabiki.
Karakterini beğeniyor, tamam bazı şeylerde hemen fikrini söylüyor ama inan özünde seni seven biri bu.
yakınındaki 2 bayanla birlikte kutlayacak bir sevinç yaşanacak.
2009 da bu ilişkinin adı konulacak..

Selamlar Handanca
benim numaralarım 36 - 42 - 12
ben boğa burcuyum eşim aslan burcu

benim ve eşimin iş konusundaki son gelişmelerin sonucu ne olacak ve sağlık konusunda başlıcağımız (bebek için) süreç konusunda gelişmeler

şimdiden teşekkürler ediyorum

Selamlar Handanca
benim numaralarım 36 - 42 - 12
ben boğa burcuyum eşim aslan burcu

benim ve eşimin iş konusundaki son gelişmelerin sonucu ne olacak ve sağlık konusunda başlıcağımız (bebek için) süreç konusunda gelişmeler

şimdiden teşekkürler ediyorum

canım şu bebek konusuna tarotu katmayın nolur.
hanginiz olduğunu anlayamadım ama iş yada yer değişikliği mümkün. parasal anlamda çok güzel sevinçlariniz var canım.
bazı adaletsizlikler çok canını sıkıyor ama kalbin temiz ne dersen tutuyor. hak yerini bulacak merak etme.
çok dikkatli olman gereken bir dönem başlıyor.. eğer fereken dikkati göstermessen üzülürsün.

benimde 12 mart doğum tarihim bakarsanız sevinirim...
evlilik var mı?

Son düzenleme:

benimde 12 mart doğum tarihim bakarsanız sevinirim...
evlilik var mı?

çevrendeki insanlara karşı çok dikkatli olmanı söylüyor kartlar.
Hanende yaşanacak süper güzel bir olay var.
bazı sıkıntılarda yok değil. neşeni kaçıaracak şeylerde olabilir canım.
bir sana kırgın bir erkek gördüm. birde yeni tanışacağın bir erkek.
kırgın olan çok üzüntülü sana..
sağlığınıda ihmal etme bu aralar. dertler teleşlar bitmez. o yüzden enerjini bunlara vererek tüketme canım. hemen bir evlilik görmedim canım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri