Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

yorumun için çok teşekkür ederim handan ..zaten dedigin gibi sesssiz kalıyorum şimdilik zaten o dönene kadarda dönmeye niyetim yok ama çok seviyorum...dönmesi kaç vakit alır handan onada bakarmısın lütfen 1 ay 2 ay nezamana kadar dönecek nolutr onada bakarmısın...

yorumun için çok teşekkür ederim handan ..zaten dedigin gibi sesssiz kalıyorum şimdilik zaten o dönene kadarda dönmeye niyetim yok ama çok seviyorum...dönmesi kaç vakit alır handan onada bakarmısın lütfen 1 ay 2 ay nezamana kadar dönecek nolutr onada bakarmısın...

Kartlar 4 vakit içinde aradığın huzuru bulacağını söyledi.
tam gün bilinemez canım. sanırım nisan ayında sen görüşeceksin bununla.
nisan dördüncü ay biliyorsun.
ama bu mart ayının 14'dü yada 24'lü günleride olabilir..

Son düzenleme:

selamlar ben yeniyim.burcum ikizler bakarmısın,iş hayatım nasıl birde evlilik var mı? bu sene bana

selamlar ben yeniyim.burcum ikizler bakarmısın,iş hayatım nasıl birde evlilik var mı? bu sene bana

dışarıya karşı çok güçlü görünen aslında ağlasa bile kimsenin bilmesini istemeyen birisin sanırım.
Tamamen mantıksal yaklaşıyorsun olaylara. Kararlısın ama sabırlı değilsin..
duygusal alamda da istediğin zaman hareket geçemeyip geç kaldığını yada içine attığını söylüyor kartlar.. Buda bazı fırsatları bile bile kaybettiğini gösteriyor. Zorlaman gerekiyorsa zorla kendini. bazende içinden geldiği gibi davran.
Sağlık konusundada kendine dikkat etmen gerekiyor.
Gelecek için güzel günlerin yakşaltığını gösteriyor kartlar. ama canım birazda sen kendine fırsat ver.. Değişim şart yani:)

Mutsuzluğun seni asabi yapıyor sanırım. Oyüzden konuşmalrında dikkatli olcanım. istemediğin bir tartışmanın içinde kalabilirsin.
Aslında biliyormusun kartlar sorunları birazda senin yaptığını gösteriyor.
alınganlık, önyargı, çok konuşma, kıskançlık , şüphe, herşey moralini bozacak dozda.
Canım değişimi öneriyor kartlar. yoksa mutsuz günler kapıda. Elinden gelen ne varsa yap iyilik anlamında. Anlayış bekleniyorsa anlayış. İnan karşı taraf sen anlamayacak bi insan değil. biraz onu dürtmek gerekiyor sanırım.
biraz kendine zaman ayır.
Handancım teşekkür ederim ama eşimde para yönünden çok sıkı bana beş kuruş vermez..hastamın iyimin diye sormaz..napacam sinir oluyorum çalışmamada izin vermiyor sağlık güvencemizde yok napayım sıkıldım artık

merhaba handancım ben çok sıkılıyorum içinde bulunduğum bu durumdan kurtulabilecekmiyim? bazen acaba çok şeymi istiyorum diyorum.evliyim bir tane çocuğum var. şimdiden emeğin için teşekkür ederim.

slm handanca ben sevgilimden ayrıldım...geri bana dönecekmi..beni hala seviyomu bakarmısın lütfen.....dönecekse nezaman dönecek ..onun burcu boga benimki başak...şimdiden teşşekkür ederim

Canım senin için iyi olacağını düşünüyorsan git. kartlara bu kadar bağlı kalma. ama kartların fikrini öğrenmek istersen. gidişin olsa bile sıkıntılar karşısında bunalıp tekrar önüş yapacağını söylüyor. tercih senin.
İş anlamında bunalımların var. bazı insanlar iki yüzlü. tanıdıkça şaşırmanda normal.
Kimseden fayda bekleme. Bu dönem kararlarını iyice düşün ve kendin ver.

taşakkürler handanca şu dogrudur ki artık bu dünyada insanların geneli iki yüzlü olmuş :(

slm handanca ben sevgilimden ayrıldım...geri bana dönecekmi..beni hala seviyomu bakarmısın lütfen.....dönecekse nezaman dönecek ..onun burcu boga benimki başak...şimdiden teşşekkür ederim

ilişkin için dikkat etmen gerektiğini yoksa bu günleride arayacağını 158. mesajda yazmışım sana. sana bir müddet bakmayacağım. Sık baktırmanın bir faydası yok. Sonunun ayrılık olacağını anlatmaya çalışmışım . daha ne yazayımki.

merhaba handancım ben çok sıkılıyorum içinde bulunduğum bu durumdan kurtulabilecekmiyim? bazen acaba çok şeymi istiyorum diyorum.evliyim bir tane çocuğum var. şimdiden emeğin için teşekkür ederim.

Budurum psikolojik inan. için sıkılırken bile acaba yanlışmı düşünüyorum demen bile bunu yansıtıyor.
Bu tutum aile içinde mutsuzluklar doğurabilir. Herşeyden nem kapan bir yapın var. Bu kadar takılı olma. rahat ol biraz.
Kazanan sen olacaksın. sezgilerin kuvvetli ama herşeyi problem yapma.
Parasal harcamalarda dikkatli olun. İş alanında bir başarı haberi gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri