Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Bence bu aralar sen bile kendini tanıyamıyorsun. Kuzum yeni yeni alışkanlıklarmı edindin sen..
4 vakit sonunda bu adamla bir sonuca varacaksınız. İnatçı biri oda.
Sense bazen konuşmalarınla sitemli davranışlarınla çok düşündürüyorsun onu.
Ne gereği var. Bırak oalacak şey zaten zamanı gelince olacak. Her işte bir hayr vardır canım unutma. İsteksiz ve keyifsizsin ...
Bu arada güzel bir telefon alacaksın bundan.. Yüzün gülecek hissettim ben:)

seviyom be seni yawwwwwww handanca mucuk mucuk mucuk

BU arkadaşının hoşuna gitmeyen şeyler var sende. Seninde kendine güvenin yok. Planlar yapıyorsun olmuyor. bozuluyor. Bu dönemde çok sabırsız gösteriyor kartlar seni. Hedeflerinde gecikme olacak. Bunu daha zamanı var hayırlısı bu belki diye düşün. Bu arada arkadaşında çok dört dörtlük biri değilki. onunda hataları var. sakın onu kazanmak için mesaj yada telefon trafiğine tutma. Biraz uzak dur. Oda sen istediğinde onu gözden çıkarabileceğini anlasın. Bu dediklerimi yanlış anlama. Ama o kendine çok güveniyor. Her geldiğinde kapını açacağını biliyor. Onu bi kendine getirmeni öneriyorum. Sana dönüş yapıp gelecek merak etme. Onun aklını başına getir derim ben. Bu arada bu ilişkin için şuan bu insanla açıkçası evlilik kartı çıkmadı.
handancıgım 15 16 gün önce tarotumu böyle yanıtlamıştın dedigin gibi istedigim kişi bana geri dönüş yaptı ..ama tam anlamıyla degil benden özür diledi ama ben pek yaklaşmadım dedigin gibi uzak duruyorum şimdi ise çok kararsızım ne yapmalıyım onunla ilişkimizin daha güzel devam etmesi için ona nasıl davranmalıyım o öyle bir insan ki nasıl davrancagımı şaşırıyorum nasıl davranayımda beni sevsin ilişkimiz daha güzel olsun....benim ismim hatice onunkisi fevzi...onun ikimiz hakkında ne düşündügünü çok merak ediyorum...acaba ona böyle davranmaya devammı etmeliyim yoksa yakınlaşayımmı ona karar veremiyorummm...benim burcum başak onunkisi bogaa

Handan ablam bugun bana baktın biliyiorum.Bana ne zaman genel olarak bakabilrsin acaba?

selamlar handancığım... burcum ikizler sevdiğimin ki akrep...
hiç görüşemiyoruz mesafeler de zamanda bitmiyor canım...bizi olumsuzluklara sürüklemesini istemiyorum..seneye bu zamanlar evliliği düşünüyoruz...bana da bakarsan çok sevineceğim...
7-21-23

Merhaba, bende tarot baktırmak istiyorum arkadaşım mümkünse ne tür bilgileri yazmam gerek anlayamadım ....

handancıgım 15 16 gün önce tarotumu böyle yanıtlamıştın dedigin gibi istedigim kişi bana geri dönüş yaptı ..ama tam anlamıyla degil benden özür diledi ama ben pek yaklaşmadım dedigin gibi uzak duruyorum şimdi ise çok kararsızım ne yapmalıyım onunla ilişkimizin daha güzel devam etmesi için ona nasıl davranmalıyım o öyle bir insan ki nasıl davrancagımı şaşırıyorum nasıl davranayımda beni sevsin ilişkimiz daha güzel olsun....benim ismim hatice onunkisi fevzi...onun ikimiz hakkında ne düşündügünü çok merak ediyorum...acaba ona böyle davranmaya devammı etmeliyim yoksa yakınlaşayımmı ona karar veremiyorummm...benim burcum başak onunkisi bogaa

Kartlar bazı olayların kendiliğinden gün yüzüne çıkacağını söylüyor. Birazda açıkçası geniş düşünmeni istiyor kartlar. Dar düşünme canım. Bazı şeyleri hoşgör. Geleneksel davranma yani. Ha tabi onu kazanmak için yapmalısın bunları.
İlişkinizin isim alabilmesi için uzun bi süre gerekiyor. Bazı fedekarlıklarında ise karşılık bulamayacaksın. Biraz ciddiye alması lazım seni. Açıkça konuş. Kafayı ona takip diğer işlerini ihmal etme. yakınındaki düşmanına dikkat et.

Merhaba, bende tarot baktırmak istiyorum arkadaşım mümkünse ne tür bilgileri yazmam gerek anlayamadım ....

İlk açılım genellikle GENEL oluyor. Sonrası bir sorun olduğunda o soruna yollar öğrenmek için açılıyor. Tercih senin. İlişkin varsa burçlarınızı belirt.
sevgiler

Canım meleğim bende genel olarak bakdırmak istedim benim burcum terazi gibi görünüyor 10.ayın 20 si ama akrep burcu özelliklerini daha çok taşıyorum bakarsan sevinirim şimdiden tşkr ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri