Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

Benim yurtdışı eğitimle ilgili bu sene gerçekleşmesini istediğim bir dileğim vardı ona bakabilir misin handan abla?

Canım umarım senin hakkında hayırlısı neyse o olur. Ama ben kartlarda bunu göremedim.
Aksine bu konu yüzünden tartışma yaşanabilir.
Sendede bu konuda kararlılık görünmüyor. Ne yapacağına karar verememişsin daha. Düşündüğün konuda senin bişeyler yapıp sonuçlandırman lazım. Birşeylere bağlı yani gitmen. Bunların neler olduğunu ben bilemiyorum. Onun dışında karar verdiğin anda da yapamayacağın şey yok gibi görünüyor.

Merhaba handanca ben 29/11/1986 eşim 01/11/1978 doğumluyuz.Evliliğimizdeki problemlerimiz düzelebilir mi acaba.Ayrılık mı var yoksa daimi beraberlik mi bakabilir misin canım.Kolay gelsin teşekkürler...

Eşin çok inatçı biri sanırım. Kafanda birşeyler tasarlıyorsun , yoluna koymaya çalışıyorsun ama ne oluyorsa öyle nişey oluyorki biran kendini bırakıp herşeyden vazgeçiyorsun. Sakın öyle olma canım. Sadece her neye karar veriyorsan sabırlı ve kararlı ol. Çok yakında onu sana iyice bağlayacak bir fırsat çıktı kartta. Umarım bu her sorununuzu çözmedede yardımcı bir anahtar olur. Nazarada gelmişsin. Paylaşma herşeyini. Kim dost kim düşman bilmiyorsun..
Kart asla isyankar olmamanı, kendine güvenmeni tansiye ediyor. Ayrılık filan görünmüyor. Geçmişteki bazı şeyleride kendine örnek al. Aynı şeyleri yapma.

slm handan ben başak burcuyum 1984 dogumluyum be genel olarak baktırmak istiyorum aşk iş ve evlilik nezaman evlenecegim nasıl biriyle evlenecegim çok merak ediyorum...teşekkür ederim

Daha önce bu konu ile ilgili yorum yapılmış. Genel açılım ilk açılışta yapılıyor.
Sorunlarınız dışında gelecekle ilgili haber alınmıyor kartlardan. Sıkıntınız varsa direk yazın. Yol soralım kartlara..

Canim benim burcum basak onun terazi. üc yildir beraberiz. iliskimizin sonunu merak ediyorum. simdiden tesekkürler...

Canim benim burcum basak onun terazi. üc yildir beraberiz. iliskimizin sonunu merak ediyorum. simdiden tesekkürler...

Canım beni iyi anlamanı istiyorum. Sorun senden kaynaklanıyor gibi. Onun kafasında özellikle konuşmalarında soru işareti bırakıyorsun. Lütfen sorumluluk alabileceğini ona hissettir. Aslında sizin işiniz gecikmiş bile..
Sakın aklına geleni söyleme. Mantığını kullan, akıllı ol.. Çok zor biri değilki.
İletişimini sağlam kur. Bazı sözlerin yanlış algılanabilir. Kısa dönem belki bir sorun bile yaşaman mümkün.
Dediğim gibi önce sen düzelirsen ben bu senenin sonuna doğru kartlarda da gördüğüm kadarı ile senin işin için ciddi bir adım atılabilir. Önümüzdeki sene Evlilik kararı bile alabilirsiniz.

handanca bana da bakabilir misin burçlarımız benimki oğlak onunki balık

Çok duygusal biri ile birliktesin. Güzel olan ne varsa ondan hoşlanan biri.
Yanlız sende kararsızlık var. Bir iyi melek oluyorsun bir inatçı melek:)
Onun yanında özellikle 3. kişilerin olduğu ortamda onu motive edici sözler kullanmanı tavsiye ediyor kart.

Canım bir yer değişikliği göründü.
Bu arkadaşında yol yapıp gelecek sanırım. 3 vakit içinde güzel bir süpriz sana yapabilir.
Seni beğeniyor. Zaman zaman yaşayacağınız sorunlar bazen aklına kötü şeyler getirsede kararsız kalıyorsun. Kartlar yapıcı ve onarıcı olmanı tavsiye ediyor canım.

Eşin çok inatçı biri sanırım. Kafanda birşeyler tasarlıyorsun , yoluna koymaya çalışıyorsun ama ne oluyorsa öyle nişey oluyorki biran kendini bırakıp herşeyden vazgeçiyorsun. Sakın öyle olma canım. Sadece her neye karar veriyorsan sabırlı ve kararlı ol. Çok yakında onu sana iyice bağlayacak bir fırsat çıktı kartta. Umarım bu her sorununuzu çözmedede yardımcı bir anahtar olur. Nazarada gelmişsin. Paylaşma herşeyini. Kim dost kim düşman bilmiyorsun..
Kart asla isyankar olmamanı, kendine güvenmeni tansiye ediyor. Ayrılık filan görünmüyor. Geçmişteki bazı şeyleride kendine örnek al. Aynı şeyleri yapma.
Teşekkür ederim canım valla şu anki durumumu özetlemişsin yorumuna beynine sağlık...

Merhaba.. Benim burcum kova sevgilim ise boğa.. 4aydır birlikteyiz.. Ama onun bana karşı olan gerçek duyguları söyledikeriyle bir mi bilemiyorum.. Şimdiden teşekkür ederim.. :)

Merhaba handanca ben yeni katildim siteye acaba bana da baka bilirmsin ?? benim burcum basak 1986 dogumluyum onun burcu oglak 1984 dogumlu bu ara ayriyiz iliskinin tekrar baslama gibi bir ihitmali var mi olursa da evlilik gözüküyor mu...........Simdiden tsk ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri