Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handan abla. Yazmak ile yazmamakin arasinda gidip geldim, daha önemli sorulari olanlar yazsin siralarini almim diye, ama artik bende sormak bazi seyleri ögrenmek istiyorum. Benim 7 aylik bir iliskim var. Aslinda iyi anlasiyoruz, tmm cok kavga ediyoruz... Yeri gelio bitirecek noktaya geliyorum, ama yinede devam ediyoruz.
benim ögrenmek istedigim sey, benden önce ciktigim kisinin 2 yillik bayagi ciddi olan bir iliskisi varmis, ayni evi bile paylasmislar 2 yil. ama evi degillermis. Bu beni cok skior, yani tam olarak koptumu bilemiyorum. Bitti unuttum dese bile, nekadar güvenebilirim bu söze haberim yok... ): Konu evlillige geldi aramizda, ama aklimin bir kösesinde hep bu soru var!!

Yardimci olabilirsen cok sevinirim abla. ben bogayim oda akrep...

simdiden cok tsk ederim :)

O güzel beynini böyle saçma sapan düşüncelerle yormak sana hiç yakışmıyor. Düşündüğün gibi bir durum yok. Onu düşünseydi senle ne işi var canım. Kartlarda düşündüğün anlamda hiçbir iz görmedim. Onu yaşanmış bitmiş gibi düşün ve düşüncelerini temizle.
İnan ilişkinede zarar veriyorsun.
Artık onu düşünerek huzurunuda bozma.
Bu arada gelecek bir para var sana.
Valla canım çok güzel fırsatlar gelecek ayağına. Hadi bakalım iyi kullan bunları:)

Abla ALLAH senden razi olsun ya :)

Okadar ferahlattinki icimi :) Bunu bir saplanti halini getirmistim, ama sayende artik neyapacagimi biliyorum. düsünmeyecegim bunlari. Cok Cok Cok tsk ederim abla sana :)

merhaba handanca ben siteye yeni üye oldum henüz forma alışmaya çalışıyorum. tarot falı bölümünü görünce çok sevindim fakat 30 msj sınırı varmış ben birkaç konuya yorum yaptım fakat 30 msj sınırını doldurup doldurmadığımı bilmiyorum. senden ricam eğer doldurmuş isem banada bakabilirmisin doldurmamışsam canın sağolsun.

ben yengeç bucuyum sevdiğim adamda başak ama aileler yüzünden ayrıldık tekrar kavuşup birlikte olabilecekmiyiz ve evlenecekmiyiz diye merak ediyorum.

teşekkür ederim.

Merhaba handan hanım ikizler burcuyum 1969 dogumluyum.Yukselen başak burcu.Yurt dısında sevdiğim biri var terazi burcu yukseleni akrep eşinden ayrılık goruluyormu?
İş ve egitim hayatım olacak ne zaman..Genel bakmanızı istiyorum.Yeni biri hayatıma girecek mi? Evlenecekmiyim?Ne zaman..Bu yıl hayatımda ne gibi değişikler olacak.Tsk ederim...

merhaba handanca ben siteye yeni üye oldum henüz forma alışmaya çalışıyorum. tarot falı bölümünü görünce çok sevindim fakat 30 msj sınırı varmış ben birkaç konuya yorum yaptım fakat 30 msj sınırını doldurup doldurmadığımı bilmiyorum. senden ricam eğer doldurmuş isem banada bakabilirmisin doldurmamışsam canın sağolsun.

ben yengeç bucuyum sevdiğim adamda başak ama aileler yüzünden ayrıldık tekrar kavuşup birlikte olabilecekmiyiz ve evlenecekmiyiz diye merak ediyorum.

teşekkür ederim.

Hayatım bu adam normal şartlarda sana dönmez. 3. bir kişinin etkisi altında. Aslında bunun hayatında düzenli bir ilişkide görünmedi.
İş ten kaynaklanan problemlerde bunaltıyor bunu.
Sende hiç gayret etmedinmi a canım benim. Sevgin varsa ve hala unutamadıysan birde gayret edersen dönebilir. Ondan birşey bekleme. Sorunları var.
Fakat kartlar derki, sadece sevgisine değil, istediği dönünce beklediği gibimi dönecek? Bazı davranışları seni üzmesin sonra. hayatım eksileri artıları bir kenara koy, mantıklıca düşün kararını ona göre ver. Aileyi düşünme.
Onların bazı pişmanlıkları bile var. oturup kendi dertlerine baksın onlar.

Merhaba handan hanım ikizler burcuyum 1969 dogumluyum.Yukselen başak burcu.Yurt dısında sevdiğim biri var terazi burcu yukseleni akrep eşinden ayrılık goruluyormu?
İş ve egitim hayatım olacak ne zaman..Genel bakmanızı istiyorum.Yeni biri hayatıma girecek mi? Evlenecekmiyim?Ne zaman..Bu yıl hayatımda ne gibi değişikler olacak.Tsk ederim...

Dileğinde gecikme çıkıyor canım. O beklediğin kişi bu şekilde gelse bile tam anlamı ile diğer taraftan kopamaz görünüyor. Gelişi mümkün ama aniden yok olabilir.
Elbette karşına çıkacak birileri var. Kartlar diyorki, yapmış hatayı tekrar yapma. Yeni seçimlere akıllıca bak, iyi karar ver.
Şuan evlilik kartı çıkmadı. Öncelikle ne yapacağına karar ver derim. Tamammı devammı? Ona göre karşına çıkan yeni adaylara bakarız.
Mesela gelecek olan biri maddi durumu iyi uzun boylu , Biride orta yaşın üzerinde...Hayat senin.
Maddi anlamda ise harcamalarına çok dikkat et. Ciddi anlamda sıkıntı yaşayabilrisin.

Handancaa bende sormak istiyorumm :)

Sevgilim boğa burcu ben yengeç burcuyum ilişkimiz devam edicek mii?ciddi düşünüyoruzz..mutlu haberler bekliyorum senden öpüyorum hayatım..

merhaba handanca bugun benim dogum günüm aslında promosyon fal kısmına yazacaktım bekledim ama konuyu bugun açmadın..senden cok rica ediyorum bana dogum gunu hediyesi olarak yeni yasımda beni bekleyen suprizlerle ilgili birkac bisey solersen beni cok mutlu edersin...

Handancaa bende sormak istiyorumm :)

Sevgilim boğa burcu ben yengeç burcuyum ilişkimiz devam edicek mii?ciddi düşünüyoruzz..mutlu haberler bekliyorum senden öpüyorum hayatım..

Canısı bu aralar yıldızın yüksek. 3 muradın birden olacak inşallah. Çok güzel mutluluklar kapında.
Arada bir gereksiz çıkışların oluyor canım. Fazla fevri olma. Sakinlik sana daha çok şey kazandırır bunu unutma.
hmmm bu arada kartlar diyorki dikkatli olsun istemediği bir durum oluşabilir.
özellikle 3. kişilere karşı dikkatli konuş.
Evlilik kartım açılmadı ama en azından bu sene bu ilişkiye aile arasında bir adım atılır inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri