Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

slm handanca.bize zaman ayırdıgın için teşekkür edererim sana.benim erkek arkadaşımla aramız biraz açık anlayamıyorum ne düşündügünü ortada hiç bi sorun yoken sogudu benden.ne düşünüyo benim hakkımda ona karşı nasıl davranmalıyım sonumuz ne olacak ilişkimiz hakkkında ne düşünüyo benim hakkımda ne düşünüyo bakarmısın sonumuz ne olacak evlencekmiyiz ayrışlacakmıyız....o boga burcu ben başak burcuyum...benim için dogru bi insanmı....en önemliside ilişkimizin sonu ne olacak..mücadele edip beklemelimiyim yoksa yol yakınken vazmı geçmeliyim....

16/02/2009 da 152.ci mesajı sanayazmışım canım. oradan okuyabilirsin. daha önce sormuşsun bana.

slm handanca abla nasılsınız?
biliyorum fala çok da inanmamak gerekir ama hiçbir söz hiçbir kimse beni teselli edemiyor biz erkek arkadaşımla ayrıldık ama çok kötü bi durumdayımm kendimi çaresiz yorgun bitkin hissediyorum ben onu çok sevdimm nolur bi daha bakar mısınız ben boğa burcuyum o ise aslan hergün arasın diye dua ediyorumm arayacak mı beni, hiç mi sevmemiş beni, ne oldu da birden beni sevmediğini farketti, pişman olacak mı, bana geri dönmek isteyecek mi? nolur handanca abla nolur bi teselli bi umut inanın sağlığım bozuldu çok kötüyüm yorumunuzu bekliyorumm nolur ii bi haber verin bana nolurr :(

erkek arkadaşın varda sana göre yok demek istedin galiba:)
canım 2009 senin için isteklerine kavuşacağın dolu dolu yaşayacağın bir yıl olacak. sakın ola moralini bozma.
bu sene için gerçekleşecek 3 muradın var. keyfini çıkar.
Handancım erkek arkadaşım gerçekten yok yalnızım hemde çok güzel şeyler yazmışsın ağzına yüreğine sağlık.. inşallah benim için iyi bir yıl olur çok ihtiyacım var yıllardır mutsuzum hayat beni çok yıprattı...:)

handancım sana bişey soracam kız kardeşimin evliliği problemli iyi olacaklarmı kardeşim çok mutsuz sana rica etsem bakarmısın kız kardeşimin burcu aslan eşinin boğa..inan bakarsan gurbette çok mutlu edeceksin beni...

slm handanca abla nasılsınız?
biliyorum fala çok da inanmamak gerekir ama hiçbir söz hiçbir kimse beni teselli edemiyor biz erkek arkadaşımla ayrıldık ama çok kötü bi durumdayımm kendimi çaresiz yorgun bitkin hissediyorum ben onu çok sevdimm nolur bi daha bakar mısınız ben boğa burcuyum o ise aslan hergün arasın diye dua ediyorumm arayacak mı beni, hiç mi sevmemiş beni, ne oldu da birden beni sevmediğini farketti, pişman olacak mı, bana geri dönmek isteyecek mi? nolur handanca abla nolur bi teselli bi umut inanın sağlığım bozuldu çok kötüyüm yorumunuzu bekliyorumm nolur ii bi haber verin bana nolurr :(

aynı konu için tekrar kart açmamızın hiçbir faydası yok. san averdiğim daha önceki cevapta ben nasıl biri olduğunu söylemişim. yazık değilmi kendini bu kadar üzüyorsun.

handancım sana bişey soracam kız kardeşimin evliliği problemli iyi olacaklarmı kardeşim çok mutsuz sana rica etsem bakarmısın kız kardeşimin burcu aslan eşinin boğa..inan bakarsan gurbette çok mutlu edeceksin beni...

canım üye dışında açılım yapılmıyor.
ama ben merak ettiğim için bir açılım yaptım. sadakatsizlik sorunu yaşanıyor bu hanede. Kızkardeşinde zamanında oda çok konuşmuş herşey için. bi nevi adamı kendinden uzaklaştıran o olmuş. kesin bir ayrılık görünmüyor canım.
lütfen iddalaşmasın inatlaşmasın eşiyle, biraz da iyi yüzünü göstersin. yoksa mutlu olamaz.

handanca ablacım benim sevgilim yok kendim için bakmanı istiyorum akrep burcuyum şu anki durumum nasıl nelerle karşılaşabilirim şimdiden ayırdığın zaman için çok teşekkürler...

handanca ablacım benim sevgilim yok kendim için bakmanı istiyorum akrep burcuyum şu anki durumum nasıl nelerle karşılaşabilirim şimdiden ayırdığın zaman için çok teşekkürler...

öncelikle kırgın olduğun bi arkadaşın varsa barışma ve duyguların daha çok kenetlenmesi görünüyor.
hayatın istediğin anlamda düzene girecek ama dikkat etmessen huzurunda bozulabilir.
2009 sanada uğurlu gelecek canım. maddi kayıplarda yaşaman olası. yada istediğin şeyler tam zamanında olmayabilir. sen sabırlı ol oldumu:)

teşekkür ederim ablacım çok sağolasın yüreğine sağlık....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri