Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

mrb handanca eski sevgilimle ilgili baktırmak istiyorum yeniden barışıcakmıyız?o koç burcu ben başak

Aslında senin yaptıkların doğru . yanlızca hakeden insanı ayırt edemiyorsun. herkesi iyi sanma bu kadar.
Emin ol gücünü toplayacak ve gerekli hamleyi atacaksın. Zaman az kalmış.

Çok düşünme rahat ol.. inan kötü düşünce kötü günleri çağırır. tamammı canım. 2009 bambaşka bir yıl senin için. Bol şanslar
cok sagol canım bacım inşallah herşey iyi olur

canım aramıza tekrar hoş geldin benim burcum ikizler eşimin burcu koç biliyosun bebiş için soracaktım ve maddi konuları soracaktım şimdiden yüreğine sağlık

bebek konuları için tarot açtırmayın canım. bunları kartlar anlayamaz.
Öncelikle ani kararlar almaktan çekinin. herşeyinizi planlı harcayın ve alın. Para konusuna dikkat edin diyor kartlar . fakat diyer konularda yüzünün güleceğini gösteriyor kartlar. buna illa bebek konusu demiyorum ama inşallah bebektir. Çünki bekleyipte sabırsızlandığın bir konu gösteriliyor.

slm handan benim burcum başak sevgilimki boga aramızda evlilik varmı yokmu onu merak ediyorum...

Şuan için evlilik görünmüyor. Fakat acilen bu ilişki için birşeyler yapılması lazım. Her iki tarafında gayreti gerekiyor. Beklenmeyen olaylar hayatını sıkıntıya sokabilir.
Başgösteren sorunlarda kararlılık ve sabırla önyardılı olmadan çözümler sağlamanız lazım.
Parasal açıdanda sevineceğin bir dönem başlıyor.

slm handan ben benim suan bi birlikteligim suan bi sorun yok gibi görünüyo ama ilerde ilişkimizin boyutunu merak ediyorum evlili varmı bu insanla ..onun burcu boga...7 13 21

Evlilik göremedim ama güzel şeyler yaşanacak ve mutlu olacaksın.
Durgun ve tembel davranarak bazı fırsatları kaçırıyorsun. Kendini toparla ve başkası için değil kendin için istikrarlı ol.
Çalışıyormusun bilmiyorum ama iş konusundada bir sevinç yayaşayacağını söylüyor kartlar.

Slm ben aslan onun burcuda aslan heüz yeni tanıştık şu an ilerisi için neler düşünüyor we bizi neler bekliyor ... genel olarak bakarmısın bana

yeni ilişkin için öncelikle fikir anlaşmazlıkları yaşaman mümkün.
çok yeni olduğu için net bişeyler söylemekte zor. ama sen hisleri kuvvetli birisin. İçinden gelen sesi dinle ona göre davran. Kararsızlıklar yaşama bu kişiye karşı. net ol. Saklayacağın bazı şeyler sonra seni üzmesin canım.
yakınındaki bir bayana dikkat etmeni söylüyor kartlar. Canını sıkabilir.
2009 yeni fırsatlarla gelecek karşına. bu sene çok şey yeni kararlar alman mümkün.

merhaba,
hayatımda kimse yok ama eski erkek arkadaşımla tekrar beraber olmak en büyük dileğim.ben akrep o balık
sayılarım da 22 11 18
şimdiden tşk

Ani kararlar sonucu yaşadığın olaylar seni pişmanlığa itiyor. arkadaşın gelirmi bilmem ama, karşına birisi çıkacak. Yanlış ve doğruyu gör, sonucu bile bile bazen bişey yokmuş gibi davranma.
Güzel olaylar yaşanacak ama bunun için seninde cesaretli ve kararlı olman lazım.
Eskiyle yaşamayı bırak. gözünün önüne bak. Gelecek kişi zaten gelecektir canım. Onu bekleyerek eline gelen fırsatlarıda kaçırma.

bebek konuları için tarot açtırmayın canım. bunları kartlar anlayamaz.
Öncelikle ani kararlar almaktan çekinin. herşeyinizi planlı harcayın ve alın. Para konusuna dikkat edin diyor kartlar . fakat diyer konularda yüzünün güleceğini gösteriyor kartlar. buna illa bebek konusu demiyorum ama inşallah bebektir. Çünki bekleyipte sabırsızlandığın bir konu gösteriliyor.

teşekkürler canım hhakımızda hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri