Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

slm hanndanca...benim sana sorum kalbimde çok sevdigim biri var ama şuan ayrıyız ben onu çok seviyorum istiyorum ki onunla tekrardan barışalım güzel bi birlikteligimiz olsun...lütfen bakarmısın oda beni hala seviyoomu bana geri dönmeyi düşünüyomu yada ben ona dönsem tekrar aramızda bişeler olurmu....onun bana dönmesini beklemelimiyim sence yoksa boşunamı beklemiş oluyorum allahtan en büyük dilegim onun bana dönmesi dönecekmi...allahtan diliyorum hergün bana geri dönsün diye....onun beni düşünüp düşünmedigini çok merak ediyorum ........seviyorum hemde çok ....onun burcu boga ...bana geri dönecekmi allahın izniyle dönmeyecekmiiii

merheba bende kendime baktıracaktım terazi burcuyum 05.10.1977 adım yasemin.2009 yılında evlilik varmı.genel olarak bakarsan sevinirim.
platonik bir sevdiğim var burcu kova doğum tarihi 15.02.1972 .onunla bir sonumuz olurmu yoksa kafamdan ve kalbimden atayımmı.teşekkürler.

Tarat Danışmanımız handanca bisüre Tarot açılımı yapamayacaktır.

Konu kilitli

Konu üyelerimize açılmıştır, kurallara uyarak görevlimizden tarot talebinde bulunabilirsiniz.

Saygılar,

M.M. Yönetimi

banada bakarmısınız genel olarak adım tugba iş evlilik için bakarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

merhaba handancam yokluğuna üzüldüm ama tekrar aramızda olman çok güzel :kiss:

yokluğunda değişiklikler oldu hayatımda artık biri var ve temmuz ayı gibi sözlenmeyi düşünüyoruz erkek arkadaşım maalesef koç burcu bende yengeç genel anlamda yada ne çıkarsa nasıl istersen bakarsan sevinirim sağlıcakla kal :)

selamlar
ben kovayım karşımdakinin aslan
ne olucaz biz bilmiorum imkansızlıklar var çünkü
numaralar 7 18 64

çok teşekkür ederim

HANDANCA meraba aramızda olmana iyi olmana çok memnun oldum kendine iyi bak sağlıcakla kal

merhaba handancam yokluğuna üzüldüm ama tekrar aramızda olman çok güzel :kiss:

yokluğunda değişiklikler oldu hayatımda artık biri var ve temmuz ayı gibi sözlenmeyi düşünüyoruz erkek arkadaşım maalesef koç burcu bende yengeç genel anlamda yada ne çıkarsa nasıl istersen bakarsan sevinirim sağlıcakla kal :)

Hayırlı olsun diyeyim şimdiden. Canım yanlız karşına çıkıp kafanı karıştıracak biri görünüyor. Onun senin kafanı karaştırmasına izin verme.
Şuanki ilişkin içinse fazla aceleci olma derim. Zaten bazı sorunlarla yüzyüze gelince sende kararlarını tekrar gözden geçireceksin.
Zaten bu dönem senin güzel kararlar alacağın en iyi dönemler onu hemen söyleyim. Duygularınıda kendinide kontrol edeceksin. Sende olduğun gibi ol karşındaki insana. Seni daha çözememiş sanki. Güzel Fırsatlar çıkıyor önüne hem parasal, hemde duygusal fırsatlar. sağlıkla kal canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri