Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrb handanca

ben 20.10.1981 terazı burcuyum esım 21.07.1978 ıkızler burcu.evlılıgımızle ılgılı gelısmelerı cok merak edıyorum.özellıkle bebek ve ev degısımıyle ılgılı.cevaplarsnız cok sevınırım.sımdıden cok tesekkurler

ben 20.10.1981 terazı burcuyum esım 21.07.1978 ıkızler burcu.evlılıgımızle ılgılı gelısmelerı cok merak edıyorum.özellıkle bebek ve ev degısımıyle ılgılı.cevaplarsnız cok sevınırım.sımdıden cok tesekkurler

Bahsettiğin 2 konu ile alakalı birinde gecikme diğerinde gerçekleşme çıkıyor.

Eşinin bazı işlerinde aksama çıkıyor yanlız. Kendini asla bırakmasın. Sağlık anlamındada baş ağrısı vs şeyler olabilir bunlar stresten kaynaklanan şeyler.
Sana gelince Yıldızın yükseliyor. Çok güzel bir döneme geriyorsun. Enerjinde çok iyi olcak. Bunu bebek içinde iyi bir dönem olarak düşünebiliriz.
Evet ev değişimde gerçekleşiyor. Sonradan rahatlama çok olacak canım sende. hatta neydik ne olduk diyeceksiniz.
Lider bir yapın var ama bazı şeylerde çok iddialı konuşma oldumu. Özellikle aile içinde olanları fazla konuşma dışarda.

Slm handanca

Ben 18.12.1982 yay burcuyum, erkek arkadaşımda 25.5.1980 ikizler burcu..İlişkimiz hakkında ve geleceği hakkında bizi neler bekliyor bilgi almak istiyorum..Teşekkürler...

Ben 18.12.1982 yay burcuyum, erkek arkadaşımda 25.5.1980 ikizler burcu..İlişkimiz hakkında ve geleceği hakkında bizi neler bekliyor bilgi almak istiyorum..Teşekkürler...

Bir kalp yarası çıktı canım. Dikkatli ol. Yoksa üzülebilirsin.
Duygusal yönden kendini tanıyamıyor arkadaşın. Problemi varsa onu dinlemelisin.
Bazı konular var ona sormak istedin. Bu konuda ise onunla şimdilik yüzleşme yapma. Askıya al şimdilik.
Evlilik şuan için görmedim.
Tekrarlanan hatalar var birde. Bu konudada senin kendine dikkat etmen lazım. Denenmiş şeyi tekrar denemenin ne faydası var.
Bir huzursuzluk yüzünden kendini kötü hissedebilirsin. Buna rağmen sert bir tutum içine girersen durum istemediğin noktalara gelir.

Bir kalp yarası çıktı canım. Dikkatli ol. Yoksa üzülebilirsin.
Duygusal yönden kendini tanıyamıyor arkadaşın. Problemi varsa onu dinlemelisin.
Bazı konular var ona sormak istedin. Bu konuda ise onunla şimdilik yüzleşme yapma. Askıya al şimdilik.
Evlilik şuan için görmedim.
Tekrarlanan hatalar var birde. Bu konudada senin kendine dikkat etmen lazım. Denenmiş şeyi tekrar denemenin ne faydası var.
Bir huzursuzluk yüzünden kendini kötü hissedebilirsin. Buna rağmen sert bir tutum içine girersen durum istemediğin noktalara gelir.

Çok doğru teşekkürler, ne yapacağımı şaşırdım birkaç gündür kopuğuz anlamsız yere,birbirimizi aramıyoruz bile.Ama neden böyle aniden bu kopukluk merak ediyorum , sormak istediğim bu konu aslında ona ama askıya al diyosun...Sanırım ayrılık gözüküyor..

banada bakarmısın handanca ben 26.03.88 koç burcuyum,, erkek ark. 29.07.86 aslan burcu
ayrıyız şu an.nedersin bu ilişki için

ii akşamlar ben başak partnerim boga burcu biz bi 10gündür konuşmuyoruz neden bilmiyorum bi sorunumuz yok onun şuan ne düşündügünüde bilmiyorum bundan sonra ne olur bilmiyorum merak ediyorum neden böyle oldugunu bundan sonra ilişkimiz ne olur yoksa partnerim kendi kafasından benden ayrildimi tejkrar bi araya gelip konuşabilecekmiyiz eger birdaha görüşmaya devam edecek olursak ona karşı nasıl davranmalıyım ki ilişkimiz daha ii olsun ...onun düşünceleri ne benim hakkımda bizi neler bekliyo ayrılıkmı var ....bilmek istedigim onunla tekrar görüşüp görüşemeyecegim ne olur bu ilişkimizin sonuuuuu....

ii akşamlar ben başak partnerim boga burcu biz bi 10gündür konuşmuyoruz neden bilmiyorum bi sorunumuz yok onun şuan ne düşündügünüde bilmiyorum bundan sonra ne olur bilmiyorum merak ediyorum neden böyle oldugunu bundan sonra ilişkimiz ne olur yoksa partnerim kendi kafasından benden ayrildimi tejkrar bi araya gelip konuşabilecekmiyiz eger birdaha görüşmaya devam edecek olursak ona karşı nasıl davranmalıyım ki ilişkimiz daha ii olsun ...onun düşünceleri ne benim hakkımda bizi neler bekliyo ayrılıkmı var ....bilmek istedigim onunla tekrar görüşüp görüşemeyecegim ne olur bu ilişkimizin sonuuuuu....

Tekrar gelecek merak etme. Yanlız hüçlü olman lazım. Şuan için evlilik görmedim. Öncelikle bi gelsin bakalım. Çok detaycısın canım. Herşeyi bu kadar inceleme. Sıkılıyor senin bu durumundan. Onun nefes alacağı yer senin yanın olmassa ne önemi varki? Neden dursun?? Birazda onun ilgi alanları neyse onları öğrenmen gerekecek. Onu taşımasını bileceksinki seni heryerde gururla istesin.
Canım bu geçici bir durum ciddi anlamda şuan bir ayrılık yok rahat ol. Yanlız verdiğim bir kaç noktayı iyi anla.
Kendinden emin ol. Onun üstünde durma. Şanslı bir dönemdesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri