Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekrar gelecek merak etme. Yanlız hüçlü olman lazım. Şuan için evlilik görmedim. Öncelikle bi gelsin bakalım. Çok detaycısın canım. Herşeyi bu kadar inceleme. Sıkılıyor senin bu durumundan. Onun nefes alacağı yer senin yanın olmassa ne önemi varki? Neden dursun?? Birazda onun ilgi alanları neyse onları öğrenmen gerekecek. Onu taşımasını bileceksinki seni heryerde gururla istesin.
Canım bu geçici bir durum ciddi anlamda şuan bir ayrılık yok rahat ol. Yanlız verdiğim bir kaç noktayı iyi anla.
Kendinden emin ol. Onun üstünde durma. Şanslı bir dönemdesin.
teşekkür ederim yorumlaruın syüper

sevgili handanca,
benim 4 senedir çıktığım erkek arkadaşım var
onu çok seviyorum,benim burcum aslan,onunki yengeç
evlilik yakınmı

handanca bende istemiştiim..

ben koçum 26.03.1988 erkek ark. aslan 29.07.1986
şu an ayrıyız kötü aramız birleşme var mı ne dersin

Merhaba handanca ben sitede yeniyim fal konusundada çok bilgim yok ama arkadaşların yazılarını okuyunca merak ettim.
Benim tarot falımada bakarmısın Benim burcum yengeç eşimin burcu boğa şu an ayrı yaşıyoruz şimdiden teşekkür ederim.

sevgili handanca,
benim 4 senedir çıktığım erkek arkadaşım var
onu çok seviyorum,benim burcum aslan,onunki yengeç
evlilik yakınmı

İlişkin zamanla daha güzel rayına oturur canım. Herşey 4/4 lük olamaz tabiki. Ama sen sevdiğine sahip çıkan güçlü birisin.
Bazı yaşanan başarısızlıklar moralinizi bozmasın. Arada gereksiz şüphelerin can sıkıcı duruma geliyor. Bunu farkedip olayları fazla büyütme derim
Arkadaşın sana değer veren biri. 4 vakit içindede sana yaşatacağı sevinç var.
Her yıl seni dahada güzelleştiriryor. Hedeflerinde gerçekleşince seni kimse tutamaz artık.
Sağlık konusunda arkadaşın dikkatli olsun.
Sende dişlerine dikkat et.

handanca bende istemiştiim..

ben koçum 26.03.1988 erkek ark. aslan 29.07.1986
şu an ayrıyız kötü aramız birleşme var mı ne dersin

Bu ilişki için birleşme olsa bile adam kafasında bazı şeyleri bitirmiş.
Yani görüşme olanağınız yüksek ama bu gider canım. Sorunları olan biri.
Senin onu anlayamadığını sanıyor. Bazı koşullar hoşuna gitmiyorsa bunu kabul etmene gerek yok.
Disiplinli ol. Çünkü çok çabalasanda bunun uyum içinde olacağı görünmedi. Yinede son karar senin tabiki. Döndüğünde tekrar bir açılım yaparız. Eğer devam etmesinide istersen sorarız kartlara ne yapmak gerekir diye.
Yok artı ve eksileri ayırdın eksiler fazla çıkıyorsa gelse bile yol var derim.
Karşına ilerde başka biri çıkıyor zaten. Buda kafanı karıştırabilir canım.

Merhaba handanca ben sitede yeniyim fal konusundada çok bilgim yok ama arkadaşların yazılarını okuyunca merak ettim.
Benim tarot falımada bakarmısın Benim burcum yengeç eşimin burcu boğa şu an ayrı yaşıyoruz şimdiden teşekkür ederim.

sorularınızı açık yazarsanız daha iyi olur. Ayrısınız yani. Birleşmek istiyoırmusun mesela?
Yada onumu merak ediyorsun? Bunları belirtmek lazım.
Ben genel bi açılım yapıyorum artık.
Bazı yerlerde çok agresif davranışların olmuş. Halada bazen kendine sahip olamıyorsun. Dikkatli ol bir tartışmanın eşiğinden dönebilirsin.
Bu arada gelecek bir paran var. Seni sevindirecek bir para bu.
Hayatım yaşadığın üzüntüleri düşünüp durma fazla. Artık üzülmemek için ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bunu sor kendine.
Artık gücünü kaybetmeye ne gerek var. Yüzün gülsün. yatarken bile kafanda hep gereksiz sorunlar bulutu var.
Biran önce değişim şart sana.

Merhaba Handanca,
ben ve esim yay burcuyuz
bir ***** bir kizim var
bizlere ggenel olarak ( Evliligimiz, saglik, is, para, oluma ve kizima) tarot acarsan cok sevinirim.
NOT: Yorumlarin süperrrrrrrr
SAGLICAKLA KAL

Harcamalarda dikkatli olun. gereksizse yapmayın onu. Borç vermeyin bile.
Bazı problemlerinizin çözülmesi için zamana ihtiyacınız var. aceleci olmayın.
Hayatım birde bazı şeylerde senin hatanda olabiliyor. Onun sonucunu illa birinede ortak etme.
Eşinle yaklaşımlarında dikkatli ol. Sanki agresif bir dönemde. Canını sıkacak biraz.
Bazı projelerin var. yenilikle alakalı. Yada yeni yeni kararlar almak gibi. Bunlarıda iyice düşünerek uygulamaya almak lazım.
Sende duygusal anlamda zayıfsın. alıngansın bu aralar.
3. kişi ile ilgili duyacağın bir haber hanende kara bulutlara neden olabilir.
Fazla rahat olma derim. Evde derli toplu ol. Kendini bırakma.
Eşinide ihmal etme. Gereken sevgiyi alakayı göster.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri