Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayatım hiçbirşey için basit düşünme. İnan ummadığın şeyleri yapabilecek güçte bir eşin var.
Önceden yağılan hataları biliyor ve görüyor. geçmişten dersini almış artık daha güzel ve ciddi bakıyorsunuz hayata.
bazı şeyleri kontrolünden çıkıyor diye dert etme. herşeyede hakim olamassın ya. Rahat ol biraz. Eşinede arada gülümsemeyi unutma. Ona güç verecek kişi sensin canım benim.

Bir kavga yada kırgınlık yaşabilirsin ama hemen hakimiyetini ele al. Vede gücünü göster. Böyle günlerde kavgacı yönün değil yapıcı yönün olsun hep. Olsunki eşin değerini daha iyi bilsin hayatım.

ağzına sağlık teşekkür ederim oğlum için ve sadece benim içinde bakabilirmisin canım oğlumun burcu boğa 5 yaşında ve ikinci çocuğum kız olacakmı biliyorum çok oluyorum galiba ama benim için önemli ve son isteğim

Handanca canım benim burcum boğa sevdiğimin burcu ise oğlak 3 seneyi aşan bir beraberliğimiz var nişanda var ama hayatımızda bazı engeller var bu evliliğe dönüşür mü?

ya sinir oldum kendimeee...şifremle girmemişim iki saattir bu bölümü arıyorum. bilgisayarımın bozuk olması bunalttı artık.

canım benimm, rica etsem bana da bakarmısın..Adım Mine. Burcum Aslan (29 Temmuz 1979) Erkek arkadaşım Balık burcunda...İş durumumu ve evlilik durumumu çokk merak ediyorum. birde çocuk sahibi olup olmayacagımı..bulundugum yerden tayin aldırabilecekmiyim...seni kızdıracak şeyler sormak istemiyorum ama şimdiden teşekkür ederimm

Duygusal anlamda çokta tutarlı değilsin. Bir bakıyoruz derin havalar içindesin? bir bakıyouz fazla duygusal.. ama bunlar geçici. sende toparlan ve ayağa kalk artık.
Eleştiriye fazla gelemiyorsun ama senin yaptığın eleştiri ve sözler bazen bir çuvaldızdan farksız.
İlişkini güzel şeyler üzerinde büyüt canım. Zaten duygusal biri karşındaki. Güzel konuşamaya vede ilgilenilmeye muhtaç.

Bu dönem mantığını kullan. Mücadeeleler var. iyi düşünerek kararını ver. Tayin işinde gecikme yada sıkıntı çıkabilir. Çocuk olayını şimdiden bilemem.
İşyerinde ise yanlış anlaşılabileceğini söyleyebilirim. gereksiz yorumlar yapmssan bir sorun çıkmaz canım.

mrb Handancım naıslsın? çok sevindim tekrar başlamanıza. önceden bahsttiğim kişi... ben ikizler arkadaş balık burcunda... şu an ne düşünüyor merak ediyorum halen bir atılım yok. problemlerini halledebilmişmi.. benden uzak durması günü birlik ilişki yaşayamayacağını anladığı için mi yoksa gerçekten problemleri olduğundan dolayı mı beni mahvediyor.... ne yapacağımı şaşırdım iyi bir insanmı ? pişman oluup gelecekse düşüncem ama gelmeyecekse ve kişiliği iyi değilse vazgeçicem....bu defaki yorumunuza göre karar vercem artık.. eğer bu insandan bana hayır çıkmayacaksa başka kıymetimi bilen kişi çıkacakmı? onu çözeceğiz demiştiniz gerçeten çözülebilecek ve buna değecek bir insanmı
bu arada diğer kısma mesaj atmıştım sabırsızlıkla bekliyordum buraya olması gerektiğini yeni öğrendim... merakla yorumlarınızı bekliyorum.
görüşmek dileğiyle

Canım ya bu kişi inan artık körelmiş bitmiş. Fikrimi sorarsan bunun kendine hayrı yok.
Hatalarını hep kendi yapmış. Burda senin yapacağın birşey yok.
Kartlar senin sevgiye ihtiyacın varken tekrar takrar bölünmenin seni iyice yıpratacağını gösteriyor.

Bu ara kendini ihmal ettiğin muhakkak. Tavsiyelrimi dinleyeceğini söylemişsin. Ozaman diyorumki yanlız kalma. Arkadaş ortamölarında bulun. sen yanlız kaldıkça kendini yiyorsun. Bu şekilde hayatına inatla devam edersen hasta olursun bak.

Karşına çıkacak biri var. Öyleki seni kararsızlığa itecek. Çünki kimseyi dinlemeyip bildiğini yapacaksın. diyeceksinki iyimi olacak. Aşk kazazır diyorum. Se sabırlı ol canım. Bu kişi tanıdığın ama bu anlamda düşünmediğin biri bile olabilir.

ağzına sağlık teşekkür ederim oğlum için ve sadece benim içinde bakabilirmisin canım oğlumun burcu boğa 5 yaşında ve ikinci çocuğum kız olacakmı biliyorum çok oluyorum galiba ama benim için önemli ve son isteğim

üyelere yanlızca çılım yapılıyor. Bu durumda 15 gün geçmesi lazım. 2. açılım olması için.
ayrıca çocuk olaylarına kartları karıştırmayalım..

Handanca canım benim burcum boğa sevdiğimin burcu ise oğlak 3 seneyi aşan bir beraberliğimiz var nişanda var ama hayatımızda bazı engeller var bu evliliğe dönüşür mü?

Hayatım ben malesef evlilik görmedim. Bu sonuçta fal. Önlemini almak sana kalmış artık.

Bahsi geçen sorunlar ip yumağı haline gelmesin dikkat et. Özeliikle yaşı büyük bir kadının anne olabilir etkiside çıkıyor.

Olayları lehinize çevirmek size kalmış. Yoksa burumda bu ilişki bitişe gidiyor. üzgünüm.

handanca canım benım aşk ve genel durumuma bakarmısın,nolucak dıye karar vermemde yardımcı olurmusun.
Burcum yengeç,Bakarsan sevinirim.
şimdiden teşekkür ederım canım

Duygusal anlamda çokta tutarlı değilsin. Bir bakıyoruz derin havalar içindesin? bir bakıyouz fazla duygusal.. ama bunlar geçici. sende toparlan ve ayağa kalk artık.
Eleştiriye fazla gelemiyorsun ama senin yaptığın eleştiri ve sözler bazen bir çuvaldızdan farksız.
İlişkini güzel şeyler üzerinde büyüt canım. Zaten duygusal biri karşındaki. Güzel konuşamaya vede ilgilenilmeye muhtaç.

Bu dönem mantığını kullan. Mücadeeleler var. iyi düşünerek kararını ver. Tayin işinde gecikme yada sıkıntı çıkabilir. Çocuk olayını şimdiden bilemem.
İşyerinde ise yanlış anlaşılabileceğini söyleyebilirim. gereksiz yorumlar yapmssan bir sorun çıkmaz canım.

çok teşekkür ederim. parmaklarına ve yüreğine sağlık...

handanca canım benım aşk ve genel durumuma bakarmısın,nolucak dıye karar vermemde yardımcı olurmusun.
Burcum yengeç,Bakarsan sevinirim.
şimdiden teşekkür ederım canım

Mutlaka etrafındaki insanların tecrübelerinden faydalan ve fikir al diyor kartım canım. Çünki bazı şeylerde çok sabit fikirlisin bunuda aşamıyorsun.

Aslında gelecek vede güzel. Ani bir evlilik kararı bile alman mümkün. Kendi iç dünyana dön ve mantığının çizdiği yolu gör canım.

Şuan tanımadığın biride ilerde ilgini çekecek. Asıl kararsızlı ozaman başlayacak derim. Şuan kararsız kaldığın kişiler kimse ince doku sıkı tart canım. Olmalarını istediğin için değil geleceğinde seni mutlu edebilecek cesaret ve güven hangisinde var bak bakalım.

Mantığını akıllıca kullan yani. Gereksiz hırslardan kurtul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri