Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba ablacım
Adım Burcu.01.10.1995 doğumluyum,burcum terazi.Genel olarak bakar mısın ? Birde benim hoşlandığım biri var o da benden hoşlanıyo.Acaba ne olacak ? Bir de eğitim,dersler hakkında:) Şimdiden çok teşekkürler :)

Aşk olarak 2010 keyifli geçeceye benziyor.. Tabiki gereken değeri gösterirsen güzel şeylerde yaşanacak.
Sen karar verdiktan sonra yapamayacağın şey yok. Güvende senin için çok önemli.
Geçmişte yapılan hataları yapma canım. Daha dikkatli ol.
Kafanda bazı düşünceler var 2010 bu anamda sana karşı cömert. sen bile şaşıracaksın gerçekleşen şeylere.
2010 un sana verdiği olgunluk olaylara daha gerçek bakmanı sağlayacak canım
Şansın bol olsun.

Tarotta Soru Sorma Sistemi ve Püf Noktalar adı altındaki yazınızın altında söylemişsiniz.Tarot açtırmadan önce bölümle ilgili üç yazıyı okuyun kurallara uyun demişsiiniz.Bende öyle yaptım

KARTLARI AÇTIRIRKEN;

*Kesinlikle kendinizi iyi hissettiğiniz bir an, mesajınızı yazın. İyi değilseniz
mutlu olduğunuz anları düşünüp, derin bir nefes alın.. işte yazmaya hazırsınız. (Kötü ve karamsar bir hava içindeyseniz bu kartlara yansıyacaktır.) O yüzden iyi ve mutlu düşünceler içine girip mesajınızı yazın.

Bende bunu olumlu olun diye aldım.Daha öncedende bakmadınız.

Mesajınıza şimdi yanıt yazdım. Ben daha önce baktımda olumlu mu ol dedim? ondan düşündüm. sevgiler..

ii akşamlar bekarım ve evlenmek istiyorum artık nezaman hayırlı bi evlilik yapacagım 2010 içinde evlilik varmı oglak burcuda biri benimle evlenmek istiyo aama begenmedigim bazı huyları var onunla nasıl olur acaba kararrsızımmm be başak burçluyum

2010 - 2 vakit içinde bir muradının olacağını gösteriyor kartlardan.
Yanlızlık korkusu almış seni canım. Bu kadar kafaya takma. Güvenini kaybedersin yoksa.
Önün çok açık. sende gözlerini aç ve gelecek fırsatları gör. Lütfen umutsuz olma ve kalma. Hayatın sana güzel süprizleri olacak.
Parasal anlamdada 2010 güzel. Yanlız kartlar tembellik yaptığını söylüyor. Kendin için artık toparlan.
Gayretin ve moralin önemli. O kararları sağlıklı alman için uyanık olman lazım.

07.10.1986 doğum tariihm bana bi genel açılım yapabilir misin cnm

Bu aralar çok kararsızsın. Ne yapacağını yada nasıl bir karar vereceğini düşünebilirsin.
Aslında karakterin iyi. Buda olmak istediğin gibi olamadığın zaman seni zorluyor.
Canım bir yer değişikliği düşünebilirsin. Aslında uygun bir zaman. Fazlada düşünme böyle bir durum oluşursa.
Bazı konularda ise eksiksin. Yetersizliğin var. Bunu kabul etmen lazım. Bunun içinde kendini geliştirmen şart.
Çok iyi bir süreç yaklaşıyor sana. Öyleki beklediğine değecek. Öyleki kendini daha iyi hissedip çok iyi kararlar alacaksın.

ben 02.12.1991 doğumluyum,burcum yay.hoşlandığım biri var ve aramız şu anda kötü.ilerdeki günlerde aramzda nasıl gelişmeler olacak,eğitim hayatım bu sene nasıl olacak ve genel olarak da bakar mısınız?

4 ocaktan beri tek bir mesajınız yok. Sitede aktiviteniz önemlidir. Mesaj sayınızı 100 e tamamlayınız. Açılım talebiniz tekrar değerlendirilecektir.

canım diğer tarafa da yazdım.ben aaslan erk.ark.ikizler.ne olaacak?ben29 o 30 yşında.şuanda ayrıyız .ne olack.sevyor mu???

Tek tarafa yazmanız yeterli .Mesajlara mutlaka cevap vermeye çalışıyorum.
Gelecek merak etme. Ama sorunlu biri. Onu idare etmen zor. Tekrar gözden geçirmeni tavsiye ediyor kartlar.
Ynalış kararlar alıyorsun. Sonra oturup kendini üzüyorsun. Bu stres seni hasta yapar söylemedi deme.
Sonrada pişman oluyorsun. Sakın fevri davranma. Olacakları düşünerek cümle kur.
Hemen saldırı yada tartışma ortamları yatarmak yerine akıllıca hareket et. Değişmezsen en kısa sürede tekrar gidecektir. Şansın bol olsun.

merhaba handanca bana bakar mısın?sevgili durumu kısmet falan ne olacak:) ben bu konularda biraz kısmetsizim merak ettim.9 ağu.1987

bu arada handanca yazmayı unuttum düşündüğüm biri vardı aslan burcu ama sanırım sevgilisi var .onun için bakarsan sevinirim

13 subat 81 dogumluyum Handanca hanim lutfen rica etsem banada bir bakin kendimi iyi hissetmiyorum basimda kara bulutlar dolaniyo sanki gunden gune yasama sevincim kayboldu lutfen bana guzel seyler olacak deyin hayatiniz duzene girecek deyin biseyler soyleyin lutfen ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri