Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

desene karmaşadan kurtuluyorum oleyyyyyyyyyyyyyyyyy öpüldün kocaman mutlulukla ve tebessümle kal

bana aşk hayatımla ilgili bakar mısın ben aslan burcuyum sevgilim koç burcu.
sayılar 3,5,15

3 7 11 sayılar canım banada genel olarak bakabilirmisin.. bazı duygularım gerçek olacakmı özellikle

bana aşk hayatımla ilgili bakar mısın ben aslan burcuyum sevgilim koç burcu.
sayılar 3,5,15

bazı sıkıntılar olmuş ama herşey geride kalacak. Motivasyonunda yüksek olduğu bi dönem. herşeye dört kolla sarıl. Arkadaşından alacağın bi sıkıntı olacak. ama kendine gelip gönlünü yapacak. bazen çok katı oluyorsun. kimseyi saymıyor dinlemiyorsun. bu tutumun can sıkıcı bi hal alabilir dikkatli ol. uzaktan seni ve davranışlarını takip eden biri daha var. bildiğin ama şimdilik şans vermeyi düşünmediğin biri. sana karşı bir atılım yapacak ve sen bu 2 insan arasında ciddi kararsızlıklar yaşayacaksın. Güzel şeyler güzel süprizler olacak canım sağlıkl akal.:melek:

3 7 11 sayılar canım banada genel olarak bakabilirmisin.. bazı duygularım gerçek olacakmı özellikle

çok dua ettiğin bi dileğin var. ümitsizsin sanırım . ama bencede olması zor bi ihtimal. fazla düşünüp kendini psikolojik sorunlara bırakma canım. Karşında bencil bi insan var. ona karşıda dikkat ol. niye hep rekabet halinde anlayamadım. Gelecek bir para seni çıok sevindirecek. Bazen kafanı alıp gitmek istediğin anlarda oluşuyor sanki. ama bu kadar takıntı yapma derim ben.
canım iç organlarına sağlık anlamında dikkat et. öptüm.

banada bakarmısın iş ,evlilikte mutlu olacakmıyım.sorunlar bitecekmi sayılar
25 63 5 teşekürler

maddi anlamdada sıkıntılar baya üzmüş sizi. Akkılıca ve tutarlı hesap yapmadığınız harcamadığınız için olmuş . Planlı ve programlı harcamalar yapmassanız ciddi sıkıntılar oluşur canım.
evlilikte ise yaşadığın bazı şeyleri kabullenemiyorsun. haketmedim deyip duruyorsun. çevrenizdekilerde çok karışıyor.ama merak etme bu problemlerde iyileşme aşamasına girecek az kaldı canım.
iyi niyetinden yaptığın bazı işler görevin haline gelmiş. bu kadarda olmaz. herşeye atlama. bırak herkez kendi sorumluluğunu bilsin.
Yakın zamanda kalben bi yara aldınmı bilmiyorum. yaşayacağın bi sıkıntıyı ise zor atlatacağın göründü. incinebilirsin. moralini bozma psikolojinide koru yoksa sağlığın bozuşlur. sağlıkla kal canım

iyi günler adım meltem bana da bakarmısınız ilgimi çekti iş evlilik yani genel olarak bakarmısınız sayılar 10 62 12 teşekürler

iyi günler adım meltem bana da bakarmısınız ilgimi çekti iş evlilik yani genel olarak bakarmısınız sayılar 10 62 12 teşekürler

valla ne deyim süper günler kapıda. önce maddesel sevinç yaşanacak canım para konusunda aldığın bi sevinç yüzünü güldürecek. 3 muradında olacak. elini attığın bir işte 2 üzüntü yada kayıp yaşadıysanda düzelme görülüyor.
bu arada bazı dengesizliklerde oluşmuş ama sen kendi ihtiyacını belirle önce. başkalarından ziyade kendini tamamla ve kendi eksiklerini gider.
Eşitliğe ve adalete inanıyorsun. neyin savasını veriyorsan ısrar et sen kazanacaksın. sevgiyle kal canım:melek:

Çok teşekkür ederi baktığın için ağzına eline sağlık;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri