Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

çok dua ettiğin bi dileğin var. ümitsizsin sanırım . ama bencede olması zor bi ihtimal. fazla düşünüp kendini psikolojik sorunlara bırakma canım. Karşında bencil bi insan var. ona karşıda dikkat ol. niye hep rekabet halinde anlayamadım. Gelecek bir para seni çıok sevindirecek. Bazen kafanı alıp gitmek istediğin anlarda oluşuyor sanki. ama bu kadar takıntı yapma derim ben.
canım iç organlarına sağlık anlamında dikkat et. öptüm.

çok teşekkürler canımmm..:) öpüldün:)

5 6 16....iş,aşk,duygu,sağlık,mutluluk,ne biliyim işte....bakıverirsin gari:)

5 6 16....iş,aşk,duygu,sağlık,mutluluk,ne biliyim işte....bakıverirsin gari:)

bazı şeylerden hem nefret edip hemde seviyorsun:) büyük bi tartışmanın eşiğinden döeneceksin dikkatli ol. karşında duygu olarak fazla gelişmemeiş bir insan var. yardımına ihtiyacı var bunun. bazı ortamlardanda ciddi ciddi canın sıkılıyor. ne yapacağını bilmiyorsun. sabırısızsın bu aralar.
canım uyumlu olman gerekiyor. kuralcısın. bu şekilde devam edersen hiçkimseden ve hiçbirşeyden mutlu olmassın.
yaşadığın bu durumlara kendin neden oluyorsun yani. sizden yaşça büyük bir erkektede
sizin tarafınızdan bi güvensizlik oluşacak. sağlıkla kal

handan ablacığım baktığın fal için tşk ederım ben evlıyım ve 2 oğlum varve tam olarak anlayamadım burcum boğa 82 doğumluyumsana zahmet tekrar bakarsan cok sevınırım gelecekte neler beklıyor bılmıyorum ama hayırlısı sayılarımı tekrar verıyorum ltf tekrar bakarmısın rıca edıyorum 7-16-21 cok saol

handan ablacığım baktığın fal için tşk ederım ben evlıyım ve 2 oğlum varve tam olarak anlayamadım burcum boğa 82 doğumluyumsana zahmet tekrar bakarsan cok sevınırım gelecekte neler beklıyor bılmıyorum ama hayırlısı sayılarımı tekrar verıyorum ltf tekrar bakarmısın rıca edıyorum 7-16-21 cok saol

canım açılımını evlilğindeki eşin için okumalısın ozaman.
var olan bi ilişkin varsa demişim. senin var oda eşin. öyle değerlendir.
aynı konular için tekrar açılım yapmıyorum. en erken 1 hafta sonra tekrar bir açılım yaparız.

selam ben yeni işten ayrıldım acaba bana yakında iş varmı yani bana iş ile ilgili bakarmısınız burayı arkadaşım tavsiye etmişti sayılar 25 14 3 teşekürler

selam ben yeni işten ayrıldım acaba bana yakında iş varmı yani bana iş ile ilgili bakarmısınız burayı arkadaşım tavsiye etmişti sayılar 25 14 3 teşekürler

Karşındai bencil, düşünmeden karar veren, tartışmacı hükmeden, kıskanç, baskı yapan, sert birisi olmuş. seninle sanki daima rekabet halinde. Ona karşı dikkatli ve temkinli olmalısın. Çünkü senin hareketlerin karşısında., bencilce öfkeleniyor. sorunuz iş problemleri veya iş belirsizliği ile ilgiliydi bu dönem biraz huzursuzluk ve olumsuzluk yaşayabilirsin

Evet canım sana sana iş kapısı var tekrar. ama birine çok düşüneceksin. 2 tanesinede ümitleceksin ama olmayacak. 4 vakit içinde 4 haftada olabilir iş teklifin yolda.

canım bide evlilikle ilgili bakarmısın kaç yaşında olacak evlilikte mutlu olacakmıyım eşimle nerede tanışacagım sayılar 25 32 16 teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri