Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

bu ara canım cok sıkkın galiba biraz tavsiyeye ihtiyacım var :( yardımcı olurmusunuz ( asırı sacma bi istek olabilir ama çaresizim ) :(

kafamın karışıklığından rakamları unuttum özür dilerim .... 15 40 58

bir erkekle ilgili sıkıntı alacaksın canım sen. san baktım ama daha önce ne dedim hatırlamıyorum. 3 bayanla güzel bi kutlaman olacak. artık o uykusuz gecelerde bitecek az kalmış.düşündüğün biri varmı bilemiyorum ama o değil ondan başka bir yakın bi zamanda eylül felan olabilir. kapını çalacakl. bencede bu tanışma seni çok heyecanlandıracak. Akkılca kararlar alma aşamasındasın.

5 11 21 banada gelen olarak özellikle saglık için bakabilirmisin:) çok sevinirim:)

resmen sen bi kafeste gibisin. neden kendini bu kadar kısıtlıyorsun anlamadım. hani kendi kendine işkence ediyor derler ya öyle bişey. gitmek istediğin bi yol varsa biraz gecikme olacak. fedakarlık ettiğin fakar karşılık bulamadın şeyler seni çok üzmüş.
ama canım hiçmi hiç canını sıkma sonunda kader çarkın öyl ebi değişecekki. sende noldu ban adiyeceksin. Kendine olan güvenini sakın kaybetme. inan güzel günler kapıda.

merhaba handn abla şuanda bir karar aşamasındayım bir ilşki hakkında ikimizin burcuda aslan hatta aynı tarhte doğmuşuz ona nsl davranmlıyım bilmiyorum sayılar 34 21 8
çok teşekkür ederim

aşkın için bu kartları açtırdıysan söyleyim sakın kötü kararlar alma. bu en başta seni çok üzer. hedeflerine hızla ilerleme görülüyor. yıldızın yüksek canım. ani kararlara girme. iyice düşün. yaşadığın kararsızlık kartlarada yansımış. ama yinede 'evet' kelimesi bekleniyor bu konuda.
canım bi kararınlada erkeği tepetaklak edebilirsin. hiç ummadığın sıkıntılar oluşabilir. dikkatli sabırlı ve düşünerek kararlar vermen dileği ile canım.

handan ablacığım benım falıma da bakarsan sevınırım evlıyım eşim ve benım iş ve sağlık durumlarımıza bakarmısın2 tanede oğlum var yanı kısacası maddı ve manevı durumarımız ne olacak ben boğa burcu eşim başak oğullarımda bırı oğlak bırıde aslan 3-8-4 tşk ederım handan ablacığım cok saool

size yeni baktım.

canım sizi çok rahatsız ettimt biliyorum ama bir nebze olsun rahatlıyorum yorumlarınızla eger bakarsanız iş yokmu hala genel bir yorum yaparmısın sayılar 36 45 18 adımtugba teşekürler

slm handancım yine ben hayat bana ne zaman gülecek dersin?en büyük sorunum olan şu atama işinden ne zaman kurtulacam.valla çok sıkıldım seni de sıktım kusura bakma.bi daha baksan eşimle aynı yerde görev yapabilecek miyiz?burda mı kalacaz gidecez mi bi gelişme olacak mı?hı sana zahmet öptm canım 52 29 38

Handan abla dediğin üstünden bir haftadan fazla zaman geçti acaba bakabilir misin hayatıma ama dileğime ağırlıklı olarak. Kartlar ne diyor? Nasıl davranmalıyım dileğimin gerçekleşmesi için? Ya bi de şey kilo vercek miyim o da çıkar mı kartlarda :( 25,24,74

handaca canım daha önce bakmıştın ama 1-2 hafta sonra yine bakalım demiştin.
numaralarım 24-41-68 şimdiden mersi canım

handan ablacığım slmlar cuman mubarek olsun tavsıye üzerıne burdayım falıma bakarsan cok sevınırım burcum başak evlıyım evlılığim ve eşimin iş hayatıyla ilgili bakarmısın hı bu arada da 8 aylık ta hamileyim bakarsan sevınırım teşekkürler sayılarım 7-21-32

handan ablacım gunaydın cuman mubarek olsun kusura bakma ne olur senı fal yuzunden üzüyosam amabu sefer bana değil bı arkadaşım var onun için bakarmısın evlı akrep burcundan cocuğu olmuyo evlılığı ve cocuğu için bakarmısın sayısı3-7-21 bakarsan sevınırım teşekkürler ne olur bak kendım için değil saool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri