Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

meraba..babamda baktırmak istiyor size zahmet olucak ama..
babam yengeç burcu ..işleri yoluna girecek mi acaba..kazanç durumu sizce nasıl olucak.teşekkürler

merhaba banada fal bakarmısınız.10.25.30. boğa burcuyum.evlilik var mı.birde işe girecekmiyim ve ne zaman

bir erkekle ilgili sıkıntı alacaksın canım sen. san baktım ama daha önce ne dedim hatırlamıyorum. 3 bayanla güzel bi kutlaman olacak. artık o uykusuz gecelerde bitecek az kalmış.düşündüğün biri varmı bilemiyorum ama o değil ondan başka bir yakın bi zamanda eylül felan olabilir. kapını çalacakl. bencede bu tanışma seni çok heyecanlandıracak. Akkılca kararlar alma aşamasındasın.

benim istediğim bu değil ama :( şimdi daha cok moralim bozuldu. hayatımdaki kişilerin değil yasadıklarımın değişmesini istiyorum ben...
sizden isteğim tekrar bakmanız. çok kafam karıştı çünkü. mümkünmü bilmiyorum ama biraz ayrıntı istiyorum. 15 65 32 ... sıkıntı verdiysem özür dilerim.. emeğiniz için teşekkürler...

handancım canım benim .. butun emeklerin için sana m.m adına teşekkür ediyorumm..

1,5,12,benim burcum oğlak,onunki koç,kafam karışık kendimi fazla kaptırdım gibi ama onu beni seviyor yinede onun hayatında yerim yokmuş gibi geliyor.:ciks:

handan abla merhaba benım falımada bakarmısın lutfen basak burcuyum evlıyım genel olarak bakarmısın lutfen teşekkür ederim

Canım benim lütfen geçmişten kurtul biraz. inan duygusal sıkıntılar problemler gereksiz hayaller seni çok üzer ve hasta olursun. mutsuz olursun. mutsuz oluncada gözünün önündeki güzellikleri yada sana verilen şansları kullanamassın.
arkadaşın seni arayabilir. sakın ama sakın bi beklentiye girme. çünkü daha büyük bi üzüntü yaşaman kaçınılmaz olur. o sayfayı kapat ve gözlerini aç.
öyl ebiri karşına çıkacakki üzüldüklerimin hepsi boşunaymış diyeceksin. çünki çok töloranslı ve fedekar biri bu insan.
eski arkadaşında ben umut ışığı görmüyorum. o yüzden ne yapar nerdedir. hiç yorum yapmak istemiyorum.
slm nasılsınız?bana geçne gün bu yorumu yapmışınız ama ben tm olarak çözemedim..afedersiniz..arkadaşın seni arayabilir demişsiniz ama sonra da ümitlenme demişiniz..bu düşündüüü anlamınamı gelio...burda görmüşken sormak istedim...teşekkür ederim...

Canım benim lütfen geçmişten kurtul biraz. inan duygusal sıkıntılar problemler gereksiz hayaller seni çok üzer ve hasta olursun. mutsuz olursun. mutsuz oluncada gözünün önündeki güzellikleri yada sana verilen şansları kullanamassın.
arkadaşın seni arayabilir. sakın ama sakın bi beklentiye girme. çünkü daha büyük bi üzüntü yaşaman kaçınılmaz olur. o sayfayı kapat ve gözlerini aç.
öyl ebiri karşına çıkacakki üzüldüklerimin hepsi boşunaymış diyeceksin. çünki çok töloranslı ve fedekar biri bu insan.
eski arkadaşında ben umut ışığı görmüyorum. o yüzden ne yapar nerdedir. hiç yorum yapmak istemiyorum.
slm nasılsınız?bana geçne gün bu yorumu yapmışınız ama ben tm olarak çözemedim..afedersiniz..arkadaşın seni arayabilir demişsiniz ama sonra da ümitlenme demişiniz..bu düşündüüü anlamınamı gelio...burda görmüşken sormak istedim...teşekkür ederim...

arkadaşım okudum ben anladım bak anlatayım. bi arkadaşın seni arayacak fakat ümitlenme demesi şu demektir yaşadığın olaylara göre değişir..
1-seni sadece bir arkadaşın olarak arar
2- Sevgilin olmak bişeyler paylaşmak için arar ama samimi olmaz.
benim anladığım bu. ayrıca handan bir süre tarota ara verdi

Arkadaşlar Tarot Özel Bölümündeki '''SABİT KONULARI'' okuyunuz !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri