Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

slm canım kızkardeşim için bi baksan çok sevinirim 1986 doğumlu yengeç burcu ünv son sınıfta bu sene mezun olbilecekmi alese girdi ünv demi çalışacak yoksa başka alanlarda mı iş ve genel anlamda bakarsan 45 69 11

valla bu dönem kızkardeşine fazla yükleniliyor. oda bundan rahatsız. rahat bırakın biraz.
karşısında 2 seçenek var. Hiç kimsede yapamayacağı şeyleri vaat etmesin buna. bu 2 seçenekten birini değerlendirip karar verecek. ama araştırma yapması şart. işi şansa bırakmasın yani. İş hayatında acayip para ve başarı görünüyor. yakın zamandada ona güzel bi teklif var. iş alanında çok başarıları olacak.

Biriside kalbini kırmış bunun. Oysa kalbi güzel, sabırlı ve merhametli bu kardeşin çok daha iyi insanları hakediyor. sağlıkla canım:melek:

Günaydin Handanca canim senden ricam bana bakarmisin kizimin okul hayati nasil olcak basarabilcek mi basaramiyacak mi birde ölen esimden kalan miras davasi var onlar nasil sonuclanacak acaba birde bu SIKINTILArdan nasil kurtulacagiz kizimin dogum tarihi 30.03.1993 benim 01.10.1971 rakamlar 23 65 21

Günaydin Handanca canim senden ricam bana bakarmisin kizimin okul hayati nasil olcak basarabilcek mi basaramiyacak mi birde ölen esimden kalan miras davasi var onlar nasil sonuclanacak acaba birde bu SIKINTILArdan nasil kurtulacagiz kizimin dogum tarihi 30.03.1993 benim 01.10.1971 rakamlar 23 65 21

Para konusunda kayıp var canım. Hedeflerinde gecikmeler olmuş. birazdaha beklemen gerekiyor. Şartlar senin iyimserliğini kaybettirmek üzere. davranışlarında ölçülü ol.

bide çok ümitsizsin caım. bu kadar kendini bırakma bence. Uyanık ol ve kendini yenile.
Kızın okulda derslerinde bazen gevşek davranmış. Kafası karmakarışık. Onu iyice anlayıp dinlemen lazım. Hayatı daha çok ciddiye almalı.
Anlaşılmamak onu hasta ediyor sanki. Sessiz düşünce modunda hep.
Geçmişten gelen sıkıntılar seni çok üzüyor. Hayat o kadarda kötü değil.
Güzel günler için 2 vakit sonra kapınız çalınacak canım.
sağlıkla kalın:melek:

Peki Aklında Ben Varmıyım Yada Başka Kız Varmı Hayatında..kusura Bakmayınnn..ama çok Aklımda..:(

:):melek:slm canım şöle genel bi açsan hı?neyse halimiz hissetsin handanımız.13 52 67

canım kardeşim için yorumunu yeni okudum çok saol yüreğine sağlık

Mrb . bende yenilerdenimm..:)
25 , 40 ,55 . birde ben aslan ,sevgilim oğlak.. teşekkür ederim şimdiden.:yo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri