Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Handan ablacım annem de falına baktırmak istiyor. Sayıları: 7, 14, 21
Genel halini ve parasal sorunları için ne yapması gerektiğini bilmek istiyor.

Handan ablacım annem de falına baktırmak istiyor. Sayıları: 7, 14, 21
Genel halini ve parasal sorunları için ne yapması gerektiğini bilmek istiyor.

Gece uykularında sorun var canım. ama aklına taktığı şeylerden dolayıda uykuları yok.
Gelecek güzel bi parası var. bu onu çok mutlu edecek.
eskiden daha dayanıklıydı sanki manevi anlamda. şimdi gücünü kaybetmiş olarak düşünüyor. herşey eyetişmek istiyor ama bu mümkün değilki.
Ona hayatın hoş süprizleri olacak. buda onu şaşırtacak. Ona ihtiyacı olan insanlar var. ihmal etmiş onları canım. ilgi bekliyorlar.
Bazı duygusu gelişmeyen insanlar var onlarıda alttan alsın hayatım. öptüm:melek:

Selam ben Şebnur 03.06.89 dogumlu ikizler burcuyum.bana evlilik varmi?2-3-6.birde anneme bakarmisin lutfen ismi seadet 29.04.66 boga burcudur genel olaraq bakarmisim?simdiden thanks.

selam banada bakarmısın adım meltem dogum tarihi 20.10.1990 kariyer iş hayatım nasıl olacak sayılar 2 5 8 şimdiden teşekürler

vaat edilen derken...ne kastettinizz anlayamadım...ama haklsınıss çok daınık haldeyim....bu da işten kaynaklı:(

selam bide kardeşime bakarmısınızadı burak dogum tarihi 07.03.1995 onun hayatında başarı var mı genel bir yorum yaparmısınız sayılar 36 47 63 şimdiden teşekürler

Selam ben Şebnur 03.06.89 dogumlu ikizler burcuyum.bana evlilik varmi?2-3-6.birde anneme bakarmisin lutfen ismi seadet 29.04.66 boga burcudur genel olaraq bakarmisim?simdiden thanks.

canım ben kartları senin için açtım.
çalışıyormusun bilmiyorum ama işle ilgili bazı planlar var kafanda. iş değişikliği düşünüyorsan beklet. sana 2009 yılı içerisinde birinin karşına çıkacağını söylemeliyim.
biri varsa bununla iyi anlamda sonuç alacaksın. 4 vakit sonra hem parada hemde aşkta beklenen şans gelecek hiç merak etme.
Hemde durumu iyi olan biriyle bi evlilik yapacaksın.

Annen bu aralar fazla duygusal. herşey eüzülüyor. sağlık anlamında ise iç organlarına dikkat etmeli. sağlıkla canım:melek:

selam banada bakarmısın adım meltem dogum tarihi 20.10.1990 kariyer iş hayatım nasıl olacak sayılar 2 5 8 şimdiden teşekürler

yakın bir zamanda 3 kişiyle olacak bir kutlaman var canım. çok sevineyeceğin şeyler olacak. Yanlız sana başka iş teklifleride gelecek. hatta bu konuda çokta şanslı bir döneme gireceksin.
Bu işe yenimi girdin bilmiyorum. ama iş değişikliğ kartında çıktı. eğer yeni girdiysen bunu ona sayalım.zaten senin canını sıkan moralini bozan şeylerde var.

İyi bir döenme gireceksin. kendine fırsat ver canım.:melek:

canım yine ben 1 hafta olmadı ama eger kartlarımdan enerji alabilirsen yorum yaparmısın işi ne zaman bulacagım yakınmı uzakmı nasıl bulacagım sayılar 45 12 8 adım tugba 31.01.1986 dogumluyum verdiklerin bilgi bir nebze olsun rahatlatıyor teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri