gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tarot

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ay tarotami inaniyorsun sen... gelecegi Allahtan baska kimse söyleyemez sana... böyle bos seylerden vazgecin be kardesim... Yüce Rabbim herkese akil fikir vermis... Cok güzel bir hediye vermis herkese Kurani okuyun onunla geciririn vaktinizi böyle tarotla falla malla ugrasmayin.. yazik degilmi size... Yalnis anlama ben bunlari senin iyligin icin yaziyorum... belki kizarsin bana böyle yazdim diye... ama inan bos isler... hic bir faydasini göremezsin onlarin, hatta zararini bile göre bilirisin... Tabi karar senin hayata senin.. ben sadece bildgimi söyleyim dedim .. :)

tarot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarotun tarihi

tarotun tarihi

tarotun saraylı kartları Tarot’un gerçek tarihçesi, tıpkı kartların anlamları gibi hemen hemen gizlidir. Bu konuda pek çok açıklama getirilmeye çalışılsa da, kesin bir bilgi yoktur. Kartların çizimine M.S. 618 tarihinde Çin’de egemen olan Tang hanedanı zamanındaki paraların örnek alındığı zannedilmektedir. Kartlar yüzyıllar boyu değişik kültürlerde pek çok...
  2. Vampir Tarot

Vampir Tarot

vampir tarotu Vampir Tarot'dan Kart görüntüleri Vampire Tarot, Place, Bram Stoker'ın romanı ile 1897 ile başlayan vampir ve Drakula Magick ile gizemin ustaca bir karışımı olarak sunulmuş Tarot dünyasına. Geleneksel 78 kartlara 227 sayfa kitap eşlik ediyor. Major Arcana başlıklar, Mina ve (İmparator), Van Helsing (Hierophant), Wagon (Chariot), Kader Count istisna (Papa),...
  3. Melekler Tarotu

Melekler Tarotu

melek tarotu melek tarotu bak melekler kartları anlamları kartları nedir Melekler Tarot'dan Kartlar İşte size farklı farklı Melek Tarot kartları.. Melekler Tarotu hangi deste olursa olsun 22 arcana karttan oluşuyor. Anlamları 78 Lik deste içindeki kartlardaki arcana kartları ile aynı..
  4. Tarot

Tarot

Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...

Sayfayı Paylaş