gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu salatttır farz değil yani illa diye bir şartı yok sen kalbine getirme kabul olmaz diye,inşallah ne niyetle başladıysan Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu?

tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu?

salavati tefriciye miktari 4444 benimi 4444´dü gecti. dilegim yinede kabul olurmu?
  2. Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu? Tefriciye miktari 4444 den fazla okunursa duan kabul olur mu? Evet arkadaşlar tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 tane okunmalı peki ya bundan fazlası okunsa kabul olur mu? Bu konuda acil yardım bekliyorum lütfen!
  3. 4444 duası nedir nasıl okunur

4444 duası nedir nasıl okunur

Arkadaşımdan duydum bu duayı 4444 duası nasıl okunuyor nelere dikkat ediliyor bilginiz varmı kızlar ?
  4. Salatı Tefriciye  4444  Duası Nasıl Okunur

Salatı Tefriciye 4444 Duası Nasıl Okunur

4444 Duasının Okunuşu Nasıldır Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler, sitemizde de ara ara dileği olan arkadaşalrımız için okuduğumuz Salatı Tefriciye Duası hakkında bu yazımızda bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz sizlere. İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam...
  5. salatı tefriciye nasıl okunur melekler ?

salatı tefriciye nasıl okunur melekler ?

Selamlar herkese. Arkadaşilar salatı tefriciye okumak istiyorum ama nasıl okuyacağım, bana okuyan varsa nasıl yaptığını, niyetini, kaç kere okuduğunu, okunuşunu falan yazabilirmi acaba ?

Sayfayı Paylaş