gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

salavati tefriciye miktari 4444 benimi 4444´dü gecti. dilegim yinede kabul olurmu?

tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olurmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler duanız kabul olmadı....

Melekler duanız kabul olmadı....

Biten bir aşkın ardından ne yazılır ne söylenir ki...benim söyleyemediğim... En önemlisi bu kadar kolaymı olur çekip gitmek,bitirmek..Canımı yakmak.nıye yakdın ki canımı o kadar mı çok kötülük yapdım...ALLAHIM o kadarmı kötü kul oldumda sana bana böyle acı yaşatıyorsun...Şimdi bunu okuyub boş bır hıkaye gıbı geçiştiriceksınız ama ben bunu yazana kadar öldüm... Sevgi bu kadar kolaymı harcanır...
  2. hangi duanız kabul olsun isterdiniz???

hangi duanız kabul olsun isterdiniz???

bu gece en çok hangi duanızın kabul olmasını istiyosunuz....
  3. Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu?

Tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa duan kabul olur mu? Tefriciye miktari 4444 den fazla okunursa duan kabul olur mu? Evet arkadaşlar tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 tane okunmalı peki ya bundan fazlası okunsa kabul olur mu? Bu konuda acil yardım bekliyorum lütfen!
  4. Salatı Tefriciye  4444  Duası Nasıl Okunur

Salatı Tefriciye 4444 Duası Nasıl Okunur

4444 Duasının Okunuşu Nasıldır Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler, sitemizde de ara ara dileği olan arkadaşalrımız için okuduğumuz Salatı Tefriciye Duası hakkında bu yazımızda bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz sizlere. İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam...
  5. tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?

Sayfayı Paylaş