gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Teknolojide İlkler Nerelerden Nerelere Gelmişiz Yaaa

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

ASİMELEK ve EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    vay canınaaaaaaa xD

MeLOo bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    telefonları görünce kendimden geçtim zaten hahaha

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çamaşır makinasına bak :D:D Suyu doldur, sıkarken merdaneye tek tek sar vs vs...
    Yeniler teknolojiden yana daha şanslı diyeceğim ama, bu resimlerin zamanında da o insanlar "biz çok şanslıyız" diyorlardı. Eminim ki, yıllar sonra günümüzün teknoloji harikaları diye dediğimiz şeyler, bizden sonraki nesil de "ayy eskiden ne kadar zormuş ve teknolojide gerideymiş" diyecekler :)

Bu konuya Rüyamca bir imza atayım barimi:D:D:D:D
    Her doğan gün, bir öncekini eskitir :789:

Mükemmel bir konu olmuş, tebrik ediyorum ve devamlarını beklemeye devam ediyorum :D:D:D:D

MeLOo ve ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vay beeeeee gerçekten nerden nereyeee dahada ilerleyecek bu teknoloji :D:D daha neler görecezz neler :D:D

6. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    en çok değişen çamaşır makinesi olmuş sanırım, tipe bakk...:)

7. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    bizden sonrakiler de bizi beğenmicek dalga geçicekler :D:D

Teknolojide İlkler Nerelerden Nerelere Gelmişiz Yaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SatranÇ İlk Nerede Oynandi?

SatranÇ İlk Nerede Oynandi?

Satrancın, zamanımızdan en az 4000 yıl önce Mısır'da oynandığına dair bulgular piramitlerdeki kabartmalarda bulunmaktadır.Yine Çin'de, Mezopotamya'da ve Anadolu'da oynanmaktaydı. Oyunun bugünkü adını alması, MS 3. - 4. yüzyıllarda Hindistan'da, oyuna ÇATURANGA denmesi ile baslar. Satranç ile ilgili ilk yazılı belgeler Hindistan'dan kalmadır. Daha...
  2. Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

Ebru Yaşar - Gel Neredeysen

yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze güclü gibi göründügümü yerimde olmak istemezdin düsün nasil üzüldügümü icim kan agliyorken herkeze mutlu gibi göründügümü ben aglarken sen mutlu olabilecek misin uyuyabilecekmisin ellerin koynunda hicbir ser yok hicbir iz yok bizden unutabilecek misin gercekten gel neredeysen gel yapamiyorum gel aynada kendime...
  3. ilk nereye bakarsın

ilk nereye bakarsın

biliyorum ki bütün bayanlar alışverişe bayılırlar..özelliklede kendilerine birşeyler alacaklarsa..diyelimki bir mağazaya giriyorsunuz...ilk olarak hangi kıyafetlerin olduğu bölüme yönelirsiniz....?ben kesinlikle pantolonlara koşardım:laugh:
  4. İlk Buluşmada Nereye Gidilir?

İlk Buluşmada Nereye Gidilir?

ilk buluşma, nereye gidilir, ne yapılır, öneriler, tavsiyeler, nasıl davranmalı, ile ilgili bilgiler burada melekler Kimisi için korkulu rüya,kimisi için basit bir buluşmadan ibarettir melekler :) Bizim makalemiz bu işin acemileri için geliyor..:) Görüşme öncesi birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin söz verdiğiniz gün çok önemli başka bir işiniz çıktı ve bu görüşmeyi o...
  5. İlk Cemre Nereye Düşer

İlk Cemre Nereye Düşer

İlk Cemre Nereye Düşer ? Merhaba arkadaşlar size sorum şu İlk Cemre Nereye Düşer

Sayfayı Paylaş