gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Yarından Bana Ne

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu akşamüstü yine ben otururken penceremde Yorgun gün sırtımda Sağda solda insanlar görüyorum
    Hepsi birden koşuyorlar mutlu yarına
    Birkaç gün evvel olsaydı
    Ben de koşardım onlarla
    Bugün ben kaybettim
    Benim için yarın olan tek sevgim,kime ne?
    Şimdi ben gülüyorum
    Herşey tatsız ve anlamsız bugün artık
    Yarından bana ne
    Bundan sonra tek başıma ben
    Ne yaparım, nereye giderim boş umutlarla?
    Bir kenarda durup herkesten yardım mı
    Beklesem gözümde yaşlarla?
    Hergün uğraş, hergün kaybet
    Bak olmuyor, aldanma!

Teoman - Yarından Bana Ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kınasın Dünya... Bana ne...

Kınasın Dünya... Bana ne...

KINASIN DÜNYA... KINASIN DÜNYA HALKLARI.... BARIŞ UZLAŞMA FORMULLERİ ARASIN İNSANLAR HÜMANİZM ÇIĞLIKLARI ATSIN BİR YERLERDE ENTEL YAVŞAKLAR YENİ DÜNYA DÜZENLERİ PLANLASIN EMPERYALİSTLER GEYİK MUHABBETİ İLE GEÇİRSİN ÖMRÜNÜ AYDINLAR KILI KIRK YARSIN BAKALIM HUKUKÇULAR DESİNLER NE DİYECEKLERSE… A’YI B’Yİ ÖĞRETSİN ÖĞRETMENLER KÖRPE BEYİNLERE A DEYİNCE AT, B DİYİNCE BIYIK...
  2. bana ne bana ne bende köse istiyorum

bana ne bana ne bende köse istiyorum

:gathering:herkezin bi kösesı var bende acmak istedim iyi yapmısımdır işallah hepinizi kösemem beklerim arkadaslar buyrun gelin başımın ustunde teriniz var:yourock:
  3. bana neden rep vermiyorsun

bana neden rep vermiyorsun

gaffur resimleri gaffur :piha::piha:
  4. Teomanın Açıklaması ( müziği bırakan teomanın basın açıklaması ve yazısı )

Teomanın Açıklaması ( müziği bırakan teomanın basın açıklaması ve yazısı )

teoman ın açıklaması teomanin aciklamasi teoman basın açıklaması teomanın ''Sevgili arkadaşlar; müziği bırakıyorum. ya çok çok uzun bir süre. ya da büyük ihtimalle, hiç dönmemek üzere. 3 eylül berlin son konserimdir. anlatayım nedenini; önce küçük bir açıklama; sanatçı denilen yaratık, dünyayla çözemediği bir sorununu başkalarına saçma gelecek bir işi çok önemseyerek halletme yoluna giden...
  5. Bana ne oldu ? :(

Bana ne oldu ? :(

ben erkek arkadaşımla bir cinsel ilişki yaşadım.en açık haliyle anlatmak istiyorum ki böyle bir durum yaşayan tek ben miyim merak ediyorum.erkek arkadaşım çok alkollüydü bende alkol yoktu.ama bir süre sonra kendimi bende kaybettim.işte güzel bir s..s yaşadık fazlasıyla müthişti.normalde genital bölgede ilişkiden sonra biraz şişlik oluyordu önemsemedim ilk günlerde ama genital bölgemin tek...

Sayfayı Paylaş