gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

teseddür modası

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben tessetturlu elbiseler giymem ama cok sık buluyorum

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bazı tesettürlü genç kızları görüyorum tesettürün t si bile yok.Bu modeller şıkmış canım

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler paylşm için

teseddür modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bihter Modası

Bihter Modası

bihterin kıyafetleri bihter modası bihter yüzükleri bihterin yüzükleri Aşk-ı Memnu dizisinin sevilerek ve beğenilerek izlenen Bihter rolündeki oyuncusu Beren Saat`in, dizideki giydiği kıyafetler çok moda oldu.Bayanlar giyim tarzını çok seviyorlar.Bizde bir araştırma yaptık, hangi markalardan giydiğini bulduk.Merak edenler için Bihter modası.. Yapılan araştırmalar sonucunda Bihterin...
  2. Kış modası

Kış modası

Kış Mevsiminin Şıklığı Hava soğuk; kendimizi korumak için üst üste kıyafetler, kalın botlar, şapkalar, atkılara ihtiyaç duyuyoruz. Kış mevsiminde hem sıcak hem şık görünmenin yolu yok mudur? Tabii ki vardır. Kış Modası Mevsimin düşük enerjinizi kıyafet seçimlerinizle yükseltmek, kendinize şık bir tarz yaratmak için kışlık parçalar imdadınıza yetişiyor. Tepeden tırnağa trendi görünüm için...
  3. CANDY modası

CANDY modası

Eskiden hiç kaçırmadığım bir çizgi film vardı.Şeker kız candy:)O kıza çok özenirdim:DKeşke onun yerinde olsam derdim:DÇocuk aklı işte:):) Modacılar şimdilerde o candy'nin modasını yarattılar.İşte şeker kız candy hayranlarına candy modası:)
  4. Tesettür modası

Tesettür modası

tesettür modası tesettürde moda renkler RENK RENK ŞIK TESETTÜRLER.. 2010 YILI TESETTÜR MODASI HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. BU MODALAR HARİKAA!! ÇOK HOŞ RENKLER..MODA TUNİKLER.. 2010 da TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ÇOK GÜZEL RENKLER VE TARZLAR VAR.. Sevgili arkadaşlar bende sizler için 2010 yılının tesettür modasını araştırdım,buldum ve buraya koydum.Umarım beğenirsiniz.. BEĞENEN LÜTFEN YORUM YAPSIN..
  5. Disney Modası

Disney Modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş