gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Tesettür sokak modası 2010

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tesettür sokak modası tesettürde sokak modası 2010 tesettür Şimdiye kadar size tesettür modasını kataloglardan yada markalardan örnekler vererek paylaştım.Tesettürlü Türk hanımları giyim konusunda örneklerini modellerini sergilerken peki Dünyadaki müslüman hanımların giyindikleri stil nasıl acaba?
    İşte dünyanın dört bir yanından kapalı müslüman hanımların günlük giyimleri olan tesettür sokak modası:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    açıkcası çok salaş duruyor daha hoş ,kibar modeller çıkarsalarya.:)

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım emeğine sağlık bence biraz daha spor şeyler tasarlasalardı daha iyi olurdu:)

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok ozensiz,sanki oylesine giyilmis.

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    salaş ama güzel

6. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkezin giyimi farklıymış ama önermli olan bence niyet meselesi

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bzm ülkemzdeki sokak modası değil galiba:) teşekkürler paylşm için....

Tesettür sokak modası 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 tesettür modası ve kombineleri

2010 tesettür modası ve kombineleri

tesettür modası tesettür kombineleri modası 2010 2010 tesettur modasi Günümüzde moda sınır tanımıyor arkadaşlar.Artık her kesime yaşa ve isteğe uygun olaraktan o kadar çok seçim şansınız varki.. Şimdi tesettürlü arkadaşlarım için bazı kombineleri paylaşmak istiyorum sizinle Hepsi birbirinden şık güzel ve uyumlu bir şekilde tasarlanmış.İnanın açık olduğum halde içlerinde benim bile çok hoşuma...
  2. Tesettür modası 2010

Tesettür modası 2010

tesettür defilesi tesettür modası 2010 2009 2010 modası defilesi defileleri Hanımlar şimdi sizleri bir tesettür defilesine götürmek istiyorum hemde ön sıralardan yeriniz hazır defileyi seyretmek için:D 2010 tesettür modası için firmalar teker teker ürünlerini sergilemek adına defileler düzenliyorlar işte bu defilede bunlardan birisi.2010 senesinin tesettür modasına şöyle bir baktığımızda...
  3. 2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı...
  4. Tesettür modası

Tesettür modası

tesettür modası tesettürde moda renkler RENK RENK ŞIK TESETTÜRLER.. 2010 YILI TESETTÜR MODASI HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. BU MODALAR HARİKAA!! ÇOK HOŞ RENKLER..MODA TUNİKLER.. 2010 da TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ÇOK GÜZEL RENKLER VE TARZLAR VAR.. Sevgili arkadaşlar bende sizler için 2010 yılının tesettür modasını araştırdım,buldum ve buraya koydum.Umarım beğenirsiniz.. BEĞENEN LÜTFEN YORUM YAPSIN..
  5. Sokak modası

Sokak modası

Meleklerim modayı takip ettik.Nelerin bize uygun olduğunu gördük.Buraya kadar tamam.Peki sokağa bu modayı taşıdık mı? Bakın burda modayı sokağa taşıyanlar taşımayanlar kendi modasını oluşturanlar moda bana göre değil deyip kendini aşanlar.Bakalım sizin tarzınız hangisi??...

Sayfayı Paylaş