gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuğba Özay Üç Nokta Şarkısı Sözü sözleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tuğba Özay'ın seslendirdiği Üç Nokta isimli şarkısının sözü yada sözlerinin yazılmasını istiyom sağolun varolun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuğba Özay Üç Nokta Şarkısı Sözü sözleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özay Kapıyı Arala Sözleri

Tuğba Özay Kapıyı Arala Sözleri

Tuğba Özay'ın seslendirdiği kapıyı arala isimli şarkının sözleri lazım arkadaşlarım. Var mı ?
  2. Tuğba Özay Üç Nokta şarkısı

Tuğba Özay Üç Nokta şarkısı

tuğba özay üç nokta, albümü, şarkısı, şarkıları, şarkı sözü, hepsi burada arkadaşlarım Tuğba Özay'ın yeni albümüne adını verdiği "Üç Nokta" şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Seni Cümle içinde Kullanmamı isteseler Kullanamam Çünkü Artık Adını Ne Kadar Çok istesemde Anamam Senin için Dağları Delerim Güneş Olur Denizleri Yakarım Yüreğine Yağmur...
  3. Tuğba Özay Üç Nokta Albümü 2011

Tuğba Özay Üç Nokta Albümü 2011

albümler, yeni albümler, tuğba özay yeni albümler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. TUĞBA ÖZAY'IN İKİNCİ ALBÜMÜ: 3 NOKTA Birinci albümü çok tutmuş olmalı ki ikinci albümünü yapmış Tuğba Özay, bir de tanıtıma çıkmış melekler. Tuğba Özay Üç Nokta 2011 Albümü müzikmarketlerde yerini aldı :) Albümde toplam 12 şarkı bulunmakta, şarkılar şöle melekler; 01....
  4. Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgilide lodos çarptı isimli bir şarkı var bu şarkının sözleri lazım bana kim söylüyor yardım edin bana
  5. Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısının sözlerini sizden rica ediyorum ve şimdiden paylaşımınız için tşkler.

Sayfayı Paylaş