gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tuğba Özerk Hediye Şarkısı Sözü
    Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Tuğba Özerk genç va başarılı şarkıcı - bestecilerimizden biri. Biz de bu yazımızda Tuğba Özerk Hediye şarkı sözleri ile karşınızdayız :)

Sana bu son sözüm son kararım

Kelimeler tükendi daraldım

Sevmeyi unutturmayı başardın

İçimde azaldın

Bi naza geldin güya utandın

Umutsuzluğumu yatıştırdın

Gelmiyor içimden üzülmek bile

Haddini aştın

Davul bile dengi dengine

Çekilir miydin bile bile

Kolumdaki yeni sevgilim de

Sana en güzel hediye

Bu gece güzel içelim

Aşkın tadı değişir

Veda edip anılara

Ölümüne sevişilir

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

Tuğba Özay Sibel Can'a şarkı hediye etti

TUĞBA ÖZAY CEZAEVİNDE YAZDIĞI ŞARKI ŞARKI SÖZLERİNDEN BİRİNİ ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN’A HEDİYE ETTİ. ’Hey Gidi Günler’ isimli şarkı sözleri için beste hazırlıkları sürerken, Can parçayı bu albümüne yetiştirmek istiyor. Ocak’ta stüdyoya giren ünlü şarkıcı, Sezen Aksu’dan iki, Tarkan, Şehrazat, Serdar Ortaç, Rafet El Roman ve Gülşen’den birer beste aldı. Özay, hayranı olduğu Sibel Can’a...
  2. Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

Tuğba Özay'dan ''Kapıyı Arala'' Şarkı Sözleri Burada

tuğba özay, kapıyı arala, şarkıs, sözleri, bestesi, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler KAPIYI ARALA Kapıyı Kapama Arala Gece Gelirim Kaç Olursa Usulca Girerim Koynuna Öpücük Kondururum Dudağına Aşk Yakar ikimizi Sonra Gece Dönmez Sabahlara Yangın Yeri Olur Yatağın Tek Gece Değil Bendeki Sevda Aşk Yakar ikimizi Sonra Yeter Ki Yak ışığı Ruhuma Yangın Yeri Olur Yatağın Hadi...
  3. Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.
  4. Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci'den Dert Olsun Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkısı Sözü Tuğba Ekinci Dert Olsun Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçen sene Altın Kelebek Ödüllerinde bir sahne şovu (!) yaparak uzun süre kendinden söz ettiren Tuğba Ekinci Dert Olsun şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Ben seni sevdim sanki ilk kez gibi Bu ömrü yoluna serdim Sen gözler fel fecir gezerken Ben akşamı sabah ettim Diyosun ki aklım karıştı Geçici...
  5. Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben acele tarafından sizlerden Depar Hediye Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Depar Hediye Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş