gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tükenmez Kalem Lekesini Ne yapmalıyım?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar derinden nasıl çıkar tükenmez kalem lekesi çıkarma hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Kızlar yardımınıza ihtiyacımmm var. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. benim sevgili eşim yeni aldığımız mavi gömleğini arkadaşı ile şakalaşırken maalesef ki tükenmez kalem lekesi yapmış nasıl becerdiler bilmiyorum ama öle böle değil :D:D
    Derdeki tükenmez kalem lekesi yıkayınca çıkıyor ama bu yıkayınca çıkmıyor melekler.

Şimdi sizin yardımlarınıza ihtiyacım var çamaşır suyu da maalesef ki işe yaramadı çıkmıyor ne yapmalıyım sizce bilgi bekliyorum melekler.

Tükenmez Kalem Lekesini Ne yapmalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tükenmez kalem

tükenmez kalem

tükenmez kalem yazısı nasıl silinir Tükenmez Kalem Kalemin tarihi yazınınkinden de eskidir. İlk insanlar sivriltilmiş çakmak taşları ile hayvan kemiklerinin üstüne resim kazırlardı. Türkçeye Arapçadan geçen kalem sözcüğünün kaynağı 'kamış' anlamına gelen eski Yunanca 'kalamos' sözcüğüdür. Mısır, Yunan ve Roma medeniyetlerinde saz ve bambu gibi bitkilerin içi boş saplarından yapılmış kamış...
  2. tükenmez kalemin dolmakalemden farkı nedir?

tükenmez kalemin dolmakalemden farkı nedir?

Kalemin tarihi yazınınkinden de eskidir. İlk insanlar sivriltilmiş çakmak taşları ile hayvan kemiklerinin üstüne resim kazırlardı. Türkçeye Arapçadan geçen kalem sözcüğünün kaynağı 'kamış' anlamına gelen eski Yunanca 'kalamos' sözcüğüdür. Mısır, Yunan ve Roma medeniyetlerinde saz ve bambu gibi bitkilerin içi boş saplarından yapılmış kamış kalemler kullanılırken, Ortaçağda kağıdın üretimi ile...
  3. Deride tükenmez kalem lekesi

Deride tükenmez kalem lekesi

Kızlar benim koltuklar Krem rengi ve tamamen deri. Oğlum yeni yeni yaramazlığa başladı, geçenlerde benim güzel koltuklarımı mavi tükenmez kalemle boydan boya çizmiş. Çok üzüldüm:( herşeyi denedim ama çıkmıyor. Şimdilik bir örtüyle kapatıyorum boyaları. Bu boyalar nasıl çıkacak? Bir bilgisi olan varmı arkadaşlar?
  4. Tükenmez Kalemin Dolmakalemden Farkı Nedir?

Tükenmez Kalemin Dolmakalemden Farkı Nedir?

kalem,dolmakalem,tükenmez kalem,dolmakalem ve tükenmez kalem arasındaki fark,dolmakalem nedir,tükenmez kalem ne işe yarar. Kalemin tarihi yazınınkinden de eskidir. İlk insanlar sivriltilmiş çakmak taşları ile hayvan kemiklerinin üstüne resim kazırlardı. Türkçeye Arapçadan geçen kalem sözcüğünün kaynağı 'kamış' anlamına gelen eski Yunanca 'kalamos' sözcüğüdür. Mısır, Yunan ve Roma...
  5. Tükenmez Kalem Lekesini Çıkarmanın Yolları

Tükenmez Kalem Lekesini Çıkarmanın Yolları

Bu konu; kalem lekesini çıkarma yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle küçük çocuğunuz varsa çok işinize yarayacağını düşündüğümüz bir bilgiyle karşınızdayız. Çok bunaldığımızda çocuğumuzu oyalamak için bazen pek tasvip etmediğimiz şeylere izin veririz. Bunlardan biri de tükenmez kalemi eline vermektir. Bir yere sürüldüğü zaman lekesi başa bela olan tükenmez kalem...

Sayfayı Paylaş