gebe
  1. maNNaq-qiS

maNNaq-qiS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Türkçe Dersi :D

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında maNNaq-qiS tarafından paylaşıldı.

bundan 5 sene önce falan ozaman ortaokuldayım işte Türkçe dersindeyiz ve kitap okuma saatindeyiz. Ders Türkçe olduğu için bilmediğimiz kelimeleri hocaya soruyoduk. Bende bi kitap okuyorum o an neyin psikolojisinde isem bi anda kendimi hocanın yanında buldum ve "taksi" kelimesinin ne olduğunu soruyorum. hoca bana normal taksi işte bilmiyo musun diyo bende hocam ne diyonuz ya o ne demek ben bilmiyom neden bahsediyonuz falan diyorum hoca şaskın bakıyo tabi benim jeton sonradan düştü tabi o anda da rezil oldum bütün sınıf yerlerde bende salak salak değişk bi psikoloji ile yerime gittim ama o anı unutamam :çitos::çitos:

Türkçe Dersi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat dersi

hayat dersi

Neler yedi bu diş, ne altın oldu ne gümüş. Gençler ihtiyarların aptal olduklarını sanırlar. Ama ihtiyarlar gençlerin aptal olduklarını bilirler... Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle...
  2. Türkçe Dersi Yazılı Ve Sözlü Sınav Kriterleri

Türkçe Dersi Yazılı Ve Sözlü Sınav Kriterleri

YAZILI SINAV KRİTERLERİ Öğrenciler Türkçe sınavlarında temel dil becerilerinden sınanırlar, Bunlar; a-Anlama-Anlatım becerisi(Türkçe’yi Kullanma Gücü) : 35 puan b-Dilbilgisi : 30 puan c-Yazma : 35 puan SÖZLÜ KRİTERLERİ 1-Derse hazırlıklı gelme(defter, kitap, sözlük, yazım kılavuzu gibi ders araç-gereci hazır) : 20 puan Ders defterinin düzenli olması(temiz ve okunaklı bir yazı,defter...
  3. Türkçe bu nereye çekersen :D

Türkçe bu nereye çekersen :D

Şoför bey mübarek bi > yerde inebilir miyim? > > > > > > -şu ilerdeki caminin önünde > bırakayım teyze seni... > > > > *** ************* > > > > -Başıbüyük mü? – > > > -evet, Başıbüyük. > > > > -ne zaman kalkar? > > > > -sen oturursan kalkar bacım. > > > > -kaç vereceğim?...
  4. tarih dersi

tarih dersi

bu seneydi tarih dersini çok severim hocanın sınıfdakı en iyi ögrencısıde benim.ders bitimine 10dk kala dersi bitirmişti hoca sınıfdakılerle muhabbet ediyordu bnde cantamı maanın ustune koymuştum göz ucuyla tlf baktım msj yasdım hocada görmuş.birden demesmi bazıları anlamıyor ama ben tlfla ugrastıklarını göruyorum die. ne cok utanmıştım en sevdigim hocaya rresil olmuştum :( :( yinede en yuksek...
  5. edebiyat dersi

edebiyat dersi

oldum olası edebiyattan kııcık kapardım cuma ve pazrtesileri öğleden sonra 2 ders edebiyattı.. cuma gnü birgündü hava güzeldi arkadaşlarla pikniğe gidecketik hocamızı derse gelemsin diye arabasını düz kontakla goturduk oda polise hırsızlık var diye gitti ve ogun karakolda geçti günü.. akşamda arabasını evine götürüp açtık deposunuda fulledik benzinle güzlece yıkadık temizledik... farın biri...

Sayfayı Paylaş