gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

twittera nasıl kaydolacağım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar herkese*Ben twitter hesabı açmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum*Herkesin var ben de eksik kalmayayım değil mi ya * :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hala bir twitter hesabınız yoksa daha fazla oyalanmayın hemen bir TWİTTER hesabı açın kendinize. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla, ünlülerle, siyasetçilerle anında mesajlaşın.
    Hemen hemen herkesin aktif bir twitter kullanıcısı olduğu şu dönemde kendinize bir twitter hesabı açmanız için yapmanız gerekenleri şöyle anlatalım.

Twitter'a üye olabilmek için öncelikle yapmanız gereken TWİTTER sayfasına giriş yapmak.

Twitter giriş sayfasında aşağıda ki resimde işaretlemiş olduğum yerleri doldurun ve twitter'a kaydol butonuna basın.

Karşınıza gelen ekranı inceledikten sonra Hesabımı Oluştur butonuna basın.

Yeni twitter hesabınız hayırlı olsun.

twittera nasıl kaydolacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  2. skype nasıl kaydolacağım ?

skype nasıl kaydolacağım ?

İngiltere arkadaşım var yeni gitti ve onula skype üzerinden görüşmem lazım.Nasıl skypea kayıt olabilirim acaba bilen varmı ?
  3. Cep Telefonundan Engelli Twittera Nasıl Girebilirim?

Cep Telefonundan Engelli Twittera Nasıl Girebilirim?

cepten twittera girmek, engelli twittera girmek, twittera nasıl girilir Sevgili melekler, bildiğiniz üzere şu an için twitter ülkemizde ulaşıma kapanmış durumda. Ancak yasaklı olan herşey kendine çeker sözünü doğrularcasına çeşitli yollarla twittera girmeyi başaran internet kullanıcıları, twitter kullanımını tavan düzeye ulaştırdı. Nasıl mı? Twitter'a gelen erişimi engelleme kararı...
  4. Twitter kapatıldımı twittera neden girilmiyor?

Twitter kapatıldımı twittera neden girilmiyor?

Twitter, bugün Türkiye’de kullanıcıları kızdırıyor. Sosyal medyada bazı kullanıcılar Twitter’ın açılmadığını ifade ediyor ki bu da akıllara Twitter’a erişimin engellenmiş olabileceğini getiriyor. Twitter neden açılmıyor; kapatılmış olabilir mi?DETAYLAR YAZIMIZDA Saat 11.00'den itibaren cep telefonu operatörleri ve Uydunet üzerinden Twitter'a girmeye çalışanlar siteye erişim...

Sayfayı Paylaş