gebe
  1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

umut

Konu, 'Deneme Odası' kısmında canelif tarafından paylaşıldı.

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

umut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut nedir???

Umut nedir???

umut nedir Umut nedir???
  2. Umutlar *****

Umutlar *****

Kör uçsuz yollarda yürüdüm seni aradım. Yıldızlar sordum ,umrundamı sanki kime parladığınıda bilmezki. Gece demedim gündüzü sevmedim,çaresiz bir uykuya dalmıs ararım. Hıçkırıklar nehir olmuş ,dağlar bend ,engeller hep engeller. Yırtıcı bir kuşun gagasından düşen leş parcası gibi düştüm hayattan. Umutlar ruyam ,sen kaderimsin. Bir resamın tablosunda izlerim seni. Yüreğim...
  3. umut hikayesi

umut hikayesi

umut hikayeleri umut hikayesi.. umutlarınız hiç sönmesin UMUT Pers Sultani iki adami olume mahkum etmis Sultan'in atini ne kadar sevdigini bilen mahkumlardan bir tanesi hayatini bagislarsa bir yil icinde ata ucmayi ogretebilecegini soylemis Kendini dunyadaki tek ucan ata binerken hayal eden Sultan bunu kabul etmis Diger mahkum inanmayan gozlerle arkadasina bakmis ve "Atlarin...
  4. Umut Sözleri

Umut Sözleri

Umut Sözleri Selam arkadaşlar öncelikle umudunuz bol ve sonsuz olsun diyor ve sizden umut sözleri rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş