gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üsttekine 'Çıkma TekLifi Et' :):)

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] arkadaşlar oyunumuz ismindende anlaŞıldığı qibi üsttekine Çıkma teklifi edeceksiniz:D

Üsttekine 'Çıkma TekLifi Et' :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dini Çıkma Teklifleri

Dini Çıkma Teklifleri

-"Hayrunnisa, bu aksam benim evimde "cagri" filmini izlemeye ne dersin? Zemzem Kola ve saray krakerlerim de var..."ley: Abdullah: -"Fatma bu geceki ilahi konserine iki biletim var, gidelim mi?" Fatma: -"Hayirlisi olsun Abdullah... -"Hayrunisagül, ben ciddi bir iliski düsünüyorum, evlenmelik, söyle sen ne dersin?" -"Allah derim...
  2. Osmanlı Zamanında Çıkma Teklifi

Osmanlı Zamanında Çıkma Teklifi

osmanlı döneminde çıkma teklifi Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer der ki ; "-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet zevc-i izdivacınıza talibim!.."...
  3. Çıkma tekLifi reddediLdikten sonraki iLk cümLe

Çıkma tekLifi reddediLdikten sonraki iLk cümLe

+benimle çıkar mısın? -hayır +sen bilirsin ben çıkıyorum... +benimle çıkar mısın? -hayır +iddaa için etmiştim zaten! +benimle çıkar mısın? -hayır +ama ben benimle cikmana karar vermistim. -benimle çıkar mısın mürvet? -ben seni arkadas olarak goruyorum mevlüt, üzgünüm. -fenere chelsea çıkmış ya -efendim? -anelka da orda -??? -benimle çıkar mısın? +hayır -emin misin? +evet -evet!?...
  4. En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)
  5. En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların,...

Sayfayı Paylaş