gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç gün görülebilir en fazla,ne kadar sürer bana yazsınlar.Teşekkürler

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    üstüne gören arkadaşlar hep diyoki;
    hafif bir iki damla kahverengi bi kanama oluyo ama öyle günlerce sürmüyormuş kanamanın rengi koyu oluyormuş,öyle diyorlar..yani bende hamile olmadığım için tam bilmiyorum ama.çok istisnai durumlardada kadın adet görüyor gibi olup hamilede olabiliyomuş..

3. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    peki sen hamilemisin yoksa düşünüyormuydunuz? ben tam anlayamadım

4. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    aslnda korunuyoduk ama normalin çok dışında bi adet dönemi geçirdim o yüzden sorayım dedim.Diğer ay'a inşallah ....:D:D ALLAH bütün isteyenlere versin

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    idrar testi yaptınmı peki varsa bişey çıkar belki.hiç olmadı adetim gecikti dersin bi kan tahlili yaptırırsın..:)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cevaben

evet bende de aynı durum oldu. hamileyken regl oldum. ama bende de regl süresi ve miktarı azdı.hamile değilim zannediyordum. diğer ay hamile olduğumu öğrendim. doktor bebeğimin benim hesabımdan 1 ay büyük olduğunu söyleynce çok şaşırmıştım. doktor son regli üstüne gördüğümü söyledi.

7. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba canim ya ben yasamadim ama eltim iki bebeisinde de ustune gormustu. ilkinde normal adet olmus adet bittikten sonra o donemde idrar yollarim iltihaplandi herhalde diye gittiginde dr hamilesin demis. ama ikincisinde daha az olmus kanamasi. kisa sumus bu sefer kendi suphelenmis. onda da cikmis zaten. yani daha once bende bu konuda cok yazilari okudum. ne seni umitlendirmek ne de umidini kimak isterim. ama farkli farkli oluyor. kimileri gercekten normal adet kanamasi gibi surekli adet olup aylar sonra hamileliklerini ogreniyorlar kimileri de cok az geliyor. bunun kesin sonucunu ogrenmek istiyorsan eger imkanin varsa kan testi yaptir.
    Bizleri de haberdar et :)

8. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Şüphem geçen aydı şekercimm ve bu ay tekrar adet oldum .Rabbim isteyen herkese nasip etsn içi sırada bana da:Dolursa yazıcam burda inşallah sana da sölerim:D

9. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Şüphem geçen aydı şekercimm ve bu ay tekrar adet oldum .Rabbim isteyen herkese nasip etsn içi sırada bana da:Dolursa yazıcam burda inşallah sana da sölerim:D

10. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    peki o zaman Rabbim istedigin zaman da ins sana da bir bebek versin ve bu guzel haberlerini o sevincini bizlerle de paylasmani nasip etsin :)))

11. lüsifer

lüsifer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar banada yardım edin ne olur.ben de bebiş isteyip her ay kırmızı kart yiyenlerdenim. yarın regl günüm umarım yine kırmızı görmem :(( karnım şiş mide bulantım var ara ara başımda dönüyor bazen.karnımda gurultular var iştahım çok açık akıntım arttı ama göğsümde herhangi bir değişiklik yok göbeğimde olan kahverengi çizgi belirgin değil sizce hamilemiyim yarından sonra eğer olmazsam test yapacağım ama beklemek çok zor yardımlarınızı bekliyorum ayrıca şunuda belirtmek istiyorum bu siteye yeni üye oldum daha doğrusu herhangi bir siteye daha önce üye olmamıştım bu kadar kaliteli seviyeli vede sıcak bir ortamı olan bir siteye üye olduğum için çok mutluyum şimdiden teşekkürler hepinize

12. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Oncelikle hosgeldin canim
    ya acikcasi baska bir baslik altinda da yazdim hamilelik belirtileri ile regl belirtileri arasinda cok bi fark yok yani ayirt etmek bana gore cok zor. o yuzden en dogru sonuc test yapmak. kisiye gore de belirtiler degisiyor cunku

eger ikafam rahatlasin dersen yap hemen bir test bize de haber ver :D

ins hamissindir...

13. lüsifer

lüsifer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim hoşbulduk saol cevap yazdığın için inşallah ben ve tüm bebek isteyenler hamişizdir test aldım sabah yapacağım ilk idrar olması gerekiyormuş galiba. inşallah yine hayal kırıklığı yaşamam sonucu yazarım yarın

14. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    ins ikinci cizgiyi gorursun canim ama eger olmazsa da umidini kaybetme cok nazli bu melekler elbet birgun gelecek ins. Hadi hayirli haberlerini bekliyoruz :D

15. lüsifer

lüsifer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    malesef canım yaaa bu defada olmadı daha testi yapmaya gerek kalmadan yine yedim kırmızı kartı :((( offfff ya ben beklemekten ve her ay aynı şeyleri yaşamaktan bıktım. bende hamiş olmak istiyorum artık yaaaaaaaaaaa. Ey Yüce Allahım vermeyeceksen her ay hamileymişim gibi belirtiler yaşatıp ümitlendirme bari dayanacak gücüm kalmadı.....

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işığı göreniniz var mı?

Işığı göreniniz var mı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  3. üstüne adet gören var mı?

üstüne adet gören var mı?

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım
  4. üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik...
  5. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş