gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

üstüne görüp de hamile olan arkadaşlar bilgi versin lütfennnnnnnn

Konu, 'Gebelik' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

üstüne görenler bilgi versin lütfennnnnnnnnn üstüne görüp hamile kalanlar adet görüp hamile kalanlar adet kalan varmı olupta kalan varmı olup
    arkadaşlar çok acil bilgilerinize ihtiyacım var.hatta profilime msj ataranız memnun olurum.üstüne adet görenler yaşadıklarını yazsınlar.lekelenmeleri nasıl oldu?kaç gün sürdü?şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
  2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    canım daha önce yaşamadım ama bir akrabamın anlattığına göre kanama değilde sadece bir miktar açık renkte (pembe) lekelenmesi olmuştu onu biliryorum ayrıyeten üstüne görme hakkındaki duyumlarım ise sadece lekelenmelerden ibaret birde şu var hamile kaldığındaki belirtiler regl dönemine yakın belirtilerle benzerlik taşıyor bir çok kadında böyle...

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
üstüne görüp de hamile olan arkadaşlar bilgi versin lütfennnnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin..

domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin..

merhaba arkadaşlar. öğretmenim ve hamileyim üstelik doğudayım.. yani çok fazla olanaklarım yok. kendime dikkat etmeye çalışıyoru ama bu domuz gribi konusunda kafam çok karışık.. eğer bu aşıyı yaptıran varsa lütfen bilgi versin...
  2. biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

biber hapı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bana bilgi verirmisiniz?

neoxin kullanan neoxin metaxren 9 metaxren 9 kullananlar kızlar zayıflatma yöntemleri ile ilgili internette dolaşırken biber hapına rastladım acaba içinizde bu hapı kullanan yada bilen varsa bana yararı yada zararı oluyormu bu konuda bilgi verebilir mi? lütfenn!
  3. Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Kpss de bilgileri ösym görevlileri verdi.

Bakın şu işe herşey boşuna mıydı yani .. madem bilgileri verdin onca tantana neden di? ‘Bilgileri ÖSYM görevlileri verdi’ KPSS’de soruların çalınması ve kopya çekildiği iddiaları üzerine el konulan kurum bilgisayarlarında yapılan incelemelerde, ÖSYM görevlilerinin sınav bilgilerini başkalarıyla paylaştıkları tespit edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, KPSS’de soruların çalınması...
  4. kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

kayganlaştırıcı kullanıpta hamile olan arkadaşlar bilgi verirmisiniz

:dugun:arkadaşlar ben 2 aylık evliyim fakat kayganlaştırıcı kullanıyoruz doktor tavsiyesiyle aranızda kullanıpta hamile kalanlar varsa yardımcı olabilir mi? ne tür kullandığını markası vs..
  5. tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

arkadaşlar tip 1 diyabetliyim 4 aydır uğraşıyoruz bebişimiz olmuyordu..bu ay şüpheleniyorum fakat şimdi de şekerimden dolayı korkuyorum tip 1 diyabette gebelik belirtileri sağlıklı bir bireyinkiyle aynı mı oluo farklı belirtileri oluo mu lütfen cvp yazar mısınız..

Sayfayı Paylaş