gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık Notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vakit yok gemi kalkıyor artık notaları lazım ya meleklerim bu konuda bana yardımcı olursanız sevineceğim hadi panpişlerim benim :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş Çok Vakit Yok

İş Çok Vakit Yok

İŞ ÇOK, YAŞAMAYA VAKİT YOK! Hayatta belki birçok yol var; yürümekle aşınmayan, daha az seçilen ya da hiç bilinmeyen. Ama genel olarak bu yollar iki rotada buluşuyor. Ya dengeli bir yaşam seçip terazimizi elden bırakmayacağız ya da iniş çıkışlarla uçlarda olacağız. Kimimiz bu dengeyi hayatın her alanında yakalamaya çalışıyoruz. Denge bizi ayakta tutuyor çoğu zaman. Vücudun kimyasal...
  2. Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Geç kalacaksın hiç yok zaman Düşünme sakın olma pişman Yalnız kalamaz hiçbir yaratık Vakit yok gemi kalkıyor artık Bu gemide ah bende olsaydım Açık denizlere yol alsaydım Vız gelirdi herşey inan bana Yerter ki ben sana varsaydım Sormuyor musun kendi kendine Dünyada herşey dengi dengine Aldırma saat işliyor tıktık Vakit yok gemi kalkıyor artık Hayat zalim yollarda pürüz Bir...
  3. ara bul getir....

ara bul getir....

arabul oyunları oyun ara bul biz minik köpekler melekler mekanının güzel melekleri şimdi sizle oynayacağımz oyun oldukça basit ancak bir o kadarda zevkli..ben şimdi sizden herhangi bişey isteyeceğim ve bi alttaki üyede o istediğim şeyin bi fotoğrafını yad mümkünse videosunu koycak...ve o da alttaki üyeden başka bişey isteyecek ve böle devam edecek:)...haydi başlayalım meleklerim... hmmm ben şu...
  4. ''Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık'' Notaları

''Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık'' Notaları

vakit yok gemi kalkıyor artık, şarkısı, notaları, nasıl, çalınışı, ile ilgili bilgiler burada melekler Eskilerden ama hiç modası geçmemiş olan hatta pop sanatçımız Yaşar'ın da seslendirdiği bir parçanın notalarını paylaşıyoruz melekler :) Şu gemide ah ben de olsaydım Açık denizlere yol alsaydım Vız gelirdi herşey inan bana Yeter ki ben sana varsaydım :)
  5. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol

Sayfayı Paylaş